Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK
Miesto pre Vaše nápady, návrhy, názory...

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

K čomu by ste sa chceli na forum.kezmarok.sk vyjadrovať ?
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č.4 : Návrhy na nové fóra, otázky, ankety a podobne...
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Admin
Administrátor fóra

Založený: 12.04.2005

PríspevokZaslal: Ut Jún 07, 2005 6:01 am    Predmet: Kasárne Odpovedať s citátom

Asi by si táto téma zaslúžila samostatnu sekciu. takze nech sa paci. dufame, ze aj vase nazory pomozu v buducnosti pri rozhodnutiach ako vyuzit tento objekt vo vseobecny prospech
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
shabby
Začiatočný užívateľ

Založený: 04.10.2005

PríspevokZaslal: Št Dec 01, 2005 2:05 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

zaujalo ma, ze uplynuly vikend boli volby do vuc a nikoho to nezaujimalo, na fore nepadla jedina pripomienka. jednoducho odignorovane. tak ako tie skutocne - miziva ucast. to vas fakt nepali, kto vas bude reprezentovat a kto bude rozhodovat o toku tak velkeho mnozstva financii?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Majky
Častý užívateľ

Založený: 08.04.2006

PríspevokZaslal: So Apr 08, 2006 2:11 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Mňa by zaujimala tá spomínaná lávka ktorá sa mala vybudovať vedľa súčasného mosta cez rieku Poprad toľko sa o nej písalo a nič prečo sa nestavia ? A uvítal by som občas aj debatu s niekým kompetentným s odboru výstavby čo sa plánuje postaviť zrekonštruovať a aké sú plány mesta . Dakujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Anonymný

PríspevokZaslal: Ne Apr 16, 2006 12:55 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ja by som rad vedel kde sa možem pripojit na internet v kk v poprade ja mikrovlna siet aminet kde pripojenie stoji len 190sk mesačne a neobmedzeny pristup je len za 290sk prečo to niejemožne aj v kk Brick wall
Návrat hore
Anonymný

PríspevokZaslal: So Máj 13, 2006 6:17 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Takze kasarne by si zasluzili samostatnu sekciu (temu), ako zbernu napadov, ci nie?
Návrat hore
Majky
Častý užívateľ

Založený: 08.04.2006

PríspevokZaslal: Pi Máj 19, 2006 11:54 am    Predmet: internet Odpovedať s citátom

No s tym netom je to tazkze kezmarok nie je az take velke mesto a podla mojho nazoru by sa v prvom rade musel urobit prieskum kolko uzivatelov by malo zaujem o tento druh pripojenia nie je to az taka draha zalezitost ale predsa dominantu tvori T-com. A nas juh nie taky velky ak ten v poprade to je dalsi fakt takze najprv sa musi niekto rozhodnut bud vybudovat alebo rozsirit danu siet a potom to pojde ale je to vec podnikatelov a samozrejme aj nas kolko ludi o to prejavi zaujem . Podla toho ale nie len podla toho sa odvijaju aj ceny. Mozno v buducnosti sa najde niekto kto rad do toho investuje .
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č.4 : Návrhy na nové fóra, otázky, ankety a podobne... Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

Prejdi na: