Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK
Miesto pre Vaše nápady, návrhy, názory...

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Nezaraditeľné
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 17, 18, 19  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č.2 : Nezaraditeľné
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
doorway
Začiatočný užívateľ

Založený: 13.05.2005

PríspevokZaslal: Št Júl 21, 2005 12:27 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Kedže pracujem v oblasti stavebníctva, vie že sa už niečo v tejto oblasti podnikalo. Asi niekedy na prelome rokov 2003 - 2004 sa ku mne dostali oficiálne informácie pre subdodávateľov na výstavbu soc. domov za KK smerom na Rakúsy. Odvtedy som o žiadnom novom kroku nepočul, tak neviem čo sa stalo. ????
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kežmarčan
Čestný užívateľ

Založený: 29.04.2005

PríspevokZaslal: Ne Júl 24, 2005 4:33 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Bude od jesene, alebo aj skor zaradené do ponuky kablovej televizie ct 24 ?
Návrat hore
booriis
Častý užívateľ

Založený: 22.04.2005

PríspevokZaslal: Ut Júl 26, 2005 8:36 am    Predmet: kablovka Odpovedať s citátom

Pocul som take sumy, ze od septembra ma byt nova ponuka v kablovke. Ma tam vraj byt co najviac dostupnych programov v cestine a slovencine, takze dufam, ze rataju aj s CT24. Inak, Admin, mozno by nebolo od veci zriadit samostatnu temu Kablova televizia, aby sa ludia mohli vyjadrovat k jej ponuke, technickym problemom atd... Co ty na to? Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Admin
Administrátor fóra

Založený: 12.04.2005

PríspevokZaslal: Ut Júl 26, 2005 12:28 pm    Predmet: KABLOVKA Odpovedať s citátom

V meste prebehne este anketa, kde sa ludia vyjadria, ake stanice chcu v kablovych rozvodoch vidiet. je snaha zahrnut do ponuky hlavne slovenske a ceske programy. co sa tyka ct24, to je otazka aj pre martinskeho prevadzkovatela, ci je to zmluvne mozne, aby bol tento signal pusteny aj do kezmarku. uvidi sa po renovacii.

Tema c. 9 - Kablova televizia bola vytvorena
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Kežmarčan
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: Ut Júl 26, 2005 1:23 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tému káblovej tv podľa mňa stačilo spojiť s témou č. 5. Ale oceňujem promtnú reakciu na boorisov podnet Razz
Návrat hore
Kežmarčan
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: Ut Júl 26, 2005 1:34 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Viem, že sa už o tom párkrát diskutovalo, no nedá mi neopýtať sa na to, keďže som o tom už diskutoval s viacerými ľudmi a je to momentálne v stave, ktorý nevyhovuje nikomu. Moja otázka preto znie: aký je reálny plán riešenia problému hlavnej cesty Billa-Lidl, resp. priechodov chodcov ? A keďže bol stav tamojšieho mosta označený za havaríjny, v akom časovom horizonte sa bude rekonštruovať ?
Návrat hore
Patriot
Čestný užívateľ

Založený: 09.05.2005

PríspevokZaslal: St Júl 27, 2005 9:36 am    Predmet: Hotel Šport Odpovedať s citátom

Ďalším objektom v dezolátnom stave je budova bývalého hotela Šport (vedľa vinárne Centrál). V murive vidno poriadne praskliny. Statici by sa určite zhrozili. Mne to pripadá, akoby mal dom (zadná časť) každú chvíľu spadnúť. Je v právomoci mesta s tým niečo urobiť? Alebo je dom v súkromných rukách a tie nemajú záujem ani prostriedky dom zrekonštruovať. Predsa len je to v rámci MPR, ktorá sa takýmto prístupom (a takisto pričinením rómskeho obyvateľstva) rozpadá. Potom budeme turistom ukazovať Kežmarok už len na starých fotografiách. Shocked
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Admin
Administrátor fóra

PríspevokZaslal: St Júl 27, 2005 10:56 am    Predmet: DOM Odpovedať s citátom

presne tak. dom je v sukromnom vlastnictve a majitel ho nechce mestu ani odpredat, ani ho na vlastne naklady opravit. mesto sa tymto problem zaobera. Sad
Návrat hore
Kežmarčan
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: St Júl 27, 2005 2:04 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Večer som sa prešiel popri hlavnej ceste od Tatraľanu ďalej okolo AS po križovatku pri futbalovom štadióne, všímal som si pritom oi. osvetlenie, ktoré na tej trase bolo. Nuž, síce aj doteraz som večer čo večer čakal na to, že sa pol mesta nerozsvieti, vzhľadom na to v akom stave je osvetlenie v meste, no to bolo už aj na mňa dosť. Už dlhšie obdobie sa na osvetlení hlavnej cesty šetrí a tak svieti iba v jednom profile. Človek by však čakal, že aspoň tá 1/2 svietiť bude... Tak ako katastrofálne vyzerajú, tak aj svietia. Nesvietilo cca 1/4 svetiel, z tej polovice čo svietiť mala. No a keď sa zahráme na každé iné normálne mesto, ktoré nešetrí na osvetlení, nesvieti nám +-60 % všetkých svetiel. Pravdou je, že v ostatných častiach mesta to nie je zďaleka tak zlé, no i tak som presvedčený, že dozrel čas komplexnej rekonštrukcie o ktorej sa pred časom písalo v denníku Korzár a na ktorú si mesto malo vziať úver.
Návrat hore
Kežmarčan
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: Ne Júl 31, 2005 10:33 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Fascinuje ma tempo rekonštrukcie ul. Dr. Alexandra. Pred EĽRO sa div nepretrhli, po ňom znížili tempo na jednu dlaždicu denne. Ak sú platení od času stráveného na pracovisku, chcel by som byť na ich mieste. Laughing
Návrat hore
Patriot
Čestný užívateľ

Založený: 09.05.2005

PríspevokZaslal: Po Aug 01, 2005 10:19 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

A mám tušenie, že s aj s kvalitou to bude tak, že za málo peňazí málo muziky.
Čo sa týka osvetlenia, aj ja mám pocit, že v Kežmarku máme čoraz väčšiu tmu. Ale rozumiem. Veď komu by sme tu svietili ? Shocked
Návrat hore
doorway
Začiatočný užívateľ

Založený: 13.05.2005

PríspevokZaslal: St Aug 03, 2005 11:30 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak napríklad mne. V pondelok som sa vracal domov okolo 23.00 a nesvietilo sa na Krvavom Poli, na ul. gen. Štefánika a ani na Tatranskej. Mám trochu zhoršený zrak a pri stave našich chodníkov a ciest som mal čo robiť aby som si niekde narezbil "papuľu". Touto cestou sa chcem kompetentným poďakovať. Evil or Very Mad
Návrat hore
Kežmarčan
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: Ne Aug 07, 2005 9:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

...som rád, že aspoň ,,bežní´´ občania mi potvrdili potrebu zmeny...
Návrat hore
marko
Začiatočný užívateľ

Založený: 25.04.2005

PríspevokZaslal: Ne Aug 21, 2005 3:59 pm    Predmet: kazdorocne sluby mesta Odpovedať s citátom

Takmer kazdy obyvatel v Kezmarku si zvykol na zaciatku roka precitat plany a realizacie MSU na novy rok. Presne ako si obyvatelia Gastanovej ulice zvykli kazdorocne citat v planoch mesta, ze ulica smerom na vodojem bude TENTO rok potiahnuta dalej a bude zabezpeceny odtek vody zo Suchej hory. Rad by som sa preto opytal, ci peniaze - ktore sa v rozpocte mesta na tuto ulicu objavuju kazdorocne, budu niekedy aj na tuto ulicu pouzite? Alebo pojdu opat na rychlu stavbu cesty a osvetlenia k novemu klastoru?... ved nakoniec aj na tejto ulici ziju obyvatelia mesta , ktori platia dane.
Návrat hore
Admin
Administrátor fóra

PríspevokZaslal: Po Aug 22, 2005 9:04 am    Predmet: GASTANOVA Odpovedať s citátom

Peniaze na tento projekt sice v kazdom rozpocte mesta su, avsak realizacia podlieha schvalovaniu MsZ, teda poslancov mesta, ktori priamo rozhoduju, ci sa tento projekt bude realizovat alebo nie. kedze sa doteraz s touto zalezitostou nic nerobilo, boli financie schvalene pre inu sferu. mestsky urad a aj odd. vystavby realizuje len to, co schvalia poslanci mesta. odporucame sa na tuto zalezitost opytat pisomne priamo poslancov, ktori maju tento okrsok na starosti :

VOLEBNÝ OBVOD č. 3
Okrsok č. 6
.... gastanova ....

Kedze sa financie objavuju v kazdom rozpocte, situaciu mesto chce riesit, avsak stale sa "hasia" tie najpalcivejsie problemy a peniaze su presmerovavane aj z inych projektov a poloziek.

dakujeme za relevantny prispevok a v pripade novych skutocnosti Vas budeme informovat. popripade sledujte materialy a zapisnice z MsZ. Rolling Eyes
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č.2 : Nezaraditeľné Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 17, 18, 19  Ďalší
Strana 6 z 19

Prejdi na: