Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK
Miesto pre Vaše nápady, návrhy, názory...

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Nezaraditeľné
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 17, 18, 19  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č.2 : Nezaraditeľné
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Matchenco
Skúsený užívateľ

Založený: 06.08.2005

PríspevokZaslal: Po Aug 22, 2005 7:44 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Pešiu zónu tu máme už dlhšie, a už dlhšie mi na nej vadí jedna vec. Vlastne viac vecí - chcel by som vedieť ktorý "architekt" (slušnejšie povedané, pôvodne som chcel použiť iné slovo...) vymyslel, že na objazdoch na začiatku zóny pri hudobnej škole a od hradu budú krásne, pôvabné a zlaté pyramídky. Ešte aj vyzerajú ako keby boli z piesku... bóže... Rolling Eyes To tam nemohli dať radšej nejaké stĺpiky, alebo guľe? Evil or Very Mad Naozaj si nemyslím, že to robil nejaký odborník.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kežmarčan
Čestný užívateľ

Založený: 29.04.2005

PríspevokZaslal: St Aug 24, 2005 5:12 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslím si, že v rámci msú, najlepšie informátor by mal slúžiť aj na rozdávanie bateriek pre Kežmarčanov a návštevníkov, resp. nešťastníkov, ktorí budú prechádzať sídlsiko Sever, konkrétne chodníkom od nákupného strediska k bytovke Pod lesom 17. Najmä počas tmavých augustových nocí je tam fantastická tma vhodná aj na export, keďže pozdĺž celého chodníka nie je jediná lampa ! Zjavne to nikoho netrápi, podobne ako i polotmavé ostatné časti mesta. Turisti musia byť tiež mimoridne spokojní s pohľadom na ,,trávniky´´ naposledy pokosené pred EĽRO. Nuž, spomenuté ,,javy´´ nášho mesta by sa dali v pohode prehliadnúť ak by sa osvetlenie ulíc a údržba zelene považovali za akési luxusné služby, na ktoré v súčasnosti pochopiteľne peniaze nie sú, no podľa mňa sú toto absolútne základné služby, ktoré je mesto povinné plniť.
Návrat hore
Kežmarčan
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: Ut Aug 30, 2005 4:15 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Kežmarské Hlavné námestie, ako som už predtým spomínal, je poznačené tým, že pri ostatnej rekonštrukcii sa nerešpektoval jeho pôvodný vzhľad. S tým už veľa nenarobíme. Vyrastá nám tam však o.i. i jeden zelený problém. Stromy, ktoré tam boli nasadené pred desaťročiami dosiahli stav, kedy dokonale kryjú domy MPR. Síce som milovníkom prírody, no podľa mňa sú vhodne riešené tie námestia na Slovensku, kde sa vsadilo najmä na priestrannost, a teda minimalnom, resp. premyselnom umiestnení zelene, ktoré do takej miery nezmenšujú priestor. Tí, ktorí tento článok považujú za kacírsky, čo sa týka vzťahu k zeleni v meste, odporúčam im pozrieť si mestký lesopark Sever, čo sa s ním denne deje...
Návrat hore
Kežmarčan
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: Št Sep 08, 2005 4:15 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Nejake ticho nastalo, po tom, com sme sa ,,vyrozpravali´´ na primátorskom chate. Inak podľa mňa bol ok, najmä ma prekvapilo, že nebola núdza o otázky. A trochu ku každodennej realite, dnes som si bol opäť pripomenúť akú atrakciu máme v meste. Istá drogéria s čísleným názvom na Hlavnom námestí poskytuje jedinečnú atrakciu- staňte sa zlodejom. I najväčší svetec sa podľa mňa nemôže cítiť inak, keď na vás zo všetkých strán striehnu predavačky, ktoré majú tú drzosť, že to nijak netaja. Po príchode zákazníka do ich ,,rajóna´´ sa okamžite nainštalujú do svojej pozície a nehybne sledujú vaše pohyby. Keď som ich už 2x na to upozornil, dôvodili, že to majú tak prikázané. Je mi jasné, že žijeme v dobe, kedy sú predavačky zneužívané tzv. hmotnou zodpovednosťou, avšak byť vo vedení takéhoto obchodu, dal by som si dobrý pozor na to, aby predavačky nevytvárali takúto atmosféru a tým neodpudzovali zákazníkov. V spomenutej drogérii sa im to odpudzovanie dokonale darí.
Návrat hore
Patriot
Čestný užívateľ

Založený: 09.05.2005

PríspevokZaslal: Po Sep 19, 2005 4:03 pm    Predmet: koncert? Odpovedať s citátom

dalsia tajna akcia Question
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Kežmarčan
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: Po Sep 19, 2005 4:11 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Aby som neukrivdil MsKS, informacie boli uvedene aj v tv a novinach, po plagatoch ani stopy a so zlym datumom.
Návrat hore
doorway
Začiatočný užívateľ

Založený: 13.05.2005

PríspevokZaslal: Ut Sep 20, 2005 9:12 am    Predmet: Odpovedať s citátom

To bude opäť amfiteáter praskať vo švíkoch. Dajú sa ešte zohnať vstupenky, alebo už len na čiernom trhu? Shocked
Návrat hore
doorway
Začiatočný užívateľ

Založený: 13.05.2005

PríspevokZaslal: Ut Sep 20, 2005 9:23 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Vonku sa už okosilo a kompetentný ľudia, ktorý majú na starosti vykurovanie bytov (konkrétne sídlisko JUH) sú ešte asi na dovolenkách v rovníkovej afrike. Alebo šetríme? Včera som doma musel pobehovať vo svetry a hrubých ponožkách. Ďakujem! Evil or Very Mad
Návrat hore
Kežmarčan
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: Ut Sep 20, 2005 8:49 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Vzhladom na propagaciu ako bola, som sa koncertu nezucastnil, i ked neviem ci vobec bol, alebo mozno bude zajtra, rad by som ich videl, ktovie vsak kedy a kde...
Doorway: problem s kurenim sme mali rovnaky i my ,,Severnania´´, po minule roky a tiez sme chodili doma v oteplovakoch. Tohto roku vsak treba pochvalit, ze teplo dorazilo do nasich bytov, skor nez som ocakaval. Treba tlacit na zodpovednych !
Návrat hore
Anonymný

PríspevokZaslal: Po Sep 26, 2005 8:12 pm    Predmet: Internet Odpovedať s citátom

je v kežmarku nejaka spolocnost, ktora poskytuje internet cez mikrovlnne spojenie?
Návrat hore
Admin
Administrátor fóra

Založený: 12.04.2005

PríspevokZaslal: Po Sep 26, 2005 8:59 pm    Predmet: MIKROVLNY Odpovedať s citátom

je to napr. www.sinet.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Eduard FERTÁĽ
Začiatočný užívateľ

Založený: 20.09.2005

PríspevokZaslal: Po Sep 26, 2005 9:56 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Som prvý krát na tomto fóre ale dúfam,že tu bude aj živšie.
So záujmom som si prečítal všetky témy a príspevky ale najviac ma zaujali témy,ktoré sa točia okolo kultúrneho života v našom meste a okolí.Veľmi rád by som si "pokecal" a vymenil názory s Vami na témy,ktoré ste už sčasti načrtli:
- akcie,akcie,akcie - prečo je vás tak málo...
- ako sa to robí a koľko to stojí...
- honoráre umelcov,techniky a s tým spojené zisky organizátorov - tam to všetko začína
- prečo kežmarčania nechodíte na akcie,ktoré sa tu robia?
- čo s amfiteátrom?Treba nám ho ešte ?
- EĽRO - QUO VADIS?
Ak budete mať chuť,zapojte sa a verím,že rozprúdime veľmi plodnú debatu
so zaručeným a praktickým záverom.
Verím,že viete s kým máte do činenia ,preto sa neskrývam za žiaden pseudonym.Tešim sa na Vás všetkých a na Vaše názory.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Patriot
Čestný užívateľ

Založený: 09.05.2005

PríspevokZaslal: Ut Sep 27, 2005 9:06 am    Predmet: Kultura v kk Odpovedať s citátom

S kultúrou v Kežmarku je to začarovaný kruh. Kvalitné kultúrne akcie v meste nemá kto organizovať, ale zároveň nemá na ne ani kto chodiť. Mne z toho vyplýva len jedno - nezáujem o kultúru.(Česť výnimkám!) Anketu o najobľúbenejšiu zábavu v meste by podľa mňa vyhrali bufety na predajných trhoch, než nejaké kultúrne akcie. d'oh!
Návrat hore
Kežmarčan
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: Ut Sep 27, 2005 5:04 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Som rád, že sa na fórum pridal i človek, ktorý ma čo dočinenia s kultúrnymi podujatiami. Keďže my, pravidelní prispievatelia sme svoje názory za obdobie od kedy fórum existuje postupne predostreli, neviem ako ostatni, no ja by som privítal, keby nás nasledovali i Vy a následne by sme ich mohli prípadne konfrontovať.
Návrat hore
Kežmarčan
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: Ut Sep 27, 2005 5:15 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

K poskytovatelom mikrovlneho pripojenia dostupneho v Kezmarku napr. www.skfree.sk
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č.2 : Nezaraditeľné Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 17, 18, 19  Ďalší
Strana 7 z 19

Prejdi na: