Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK
Miesto pre Vaše nápady, návrhy, názory...

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Nezaraditeľné
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 17, 18, 19  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č.2 : Nezaraditeľné
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Kežmarčan
Čestný užívateľ

Založený: 29.04.2005

PríspevokZaslal: Pi Okt 07, 2005 2:29 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Chcel by som vidiet mapu pozemkov patriacich Kežmarku, namä oblasť Tatier, vie mi niekto niečo take poslať mailom ? K rozlohe mesta ešte jedna otázka: prečo sú tabule o vstupe, resp. výstupe z mesta pri Tatraľane a nie v Pradiarni, keďže to je mestská časť ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
babu
Začiatočný užívateľ

Založený: 12.10.2005

PríspevokZaslal: St Okt 12, 2005 8:10 pm    Predmet: pohrebné služby Odpovedať s citátom

rada by som vedela či by nebolo dobré presťahovať pohrebné služby mimo centra mesta. Iné mestá to riešili tak že dali tieto služby aspom trochu bokom od centier. Nie je príjemné vidieť ako sa truhly prepravujú cez chodník. Nechcem byt ironická, ale je to trochu morbidné. Čo poviete?
Ešte by som rada vedela, či tu funguje nejaký spolok ochrany zvierat. Mám taký dojem, že je tu pár psov, ktoré sa potulujú po meste v sprievode staručkej panej a sú vychudnuté na kosť . Sú tak zapáchajúce a špinavé, že bude mať čo robiť ten kto sa ich ujme. Question Twisted Evil
Návrat hore
Kežmarčan
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: Št Okt 13, 2005 12:13 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Utulok v meste existuje, predpokladam, ze myslite psy a pani na Novej ulici. Sice tie psy su zanedbane, no nemyslim, ze by im v utulku bolo lepsie nez pri nej...
Návrat hore
Kežmarčan
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: Št Okt 27, 2005 9:27 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

1. Je už vybratá náhradná firma na dokončenie rekonštrukcie ul. Dr. Alexandra, resp. kedy by sa to malo zrealizovať ?
2. Konkrétne ktorých domov by sa malo týkať vysťahovanie neprispôsobivých ?
Návrat hore
Zufaly anjelik
Začiatočný užívateľ

Založený: 28.11.2005

PríspevokZaslal: Po Nov 28, 2005 4:22 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Zvycajne nerobim taketo veci, ale ja uz neviem ako dalej.... Mam 16 rokov a viec starosti k tomu ako si zasluzim. Otca nemam, lebo ked som mala 5 rokov, zomrel na cirhozu pecene, mamu, ktora stratila zamestnanie, brata, kt. chodi do skoly a ja sama som na gympli a navyse na intraku. No co je na tom najhorsie, my nemame kde byvat, lebo kazdy clovek chce najomne za 2 mesiace dopredu a to jednoducho nezvladame, lebo tych vydavkov mame viac ako dost. Viem, mozno si poviete, ze takych ludi je vela, ale vsetko sa teraz este viac kazi... Vzdy som si vravela, ze nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byt este horsie. V podstate sa toho drzim aj teraz, ale kedze idu Vianoce a my byvame u mamkinej znamej (a tam nemozme uz dlho zostavat), stracam nadej, ze to LEPSIE konecne pride. Vas, milí neznami Kezmarcania, by som len chcela poprosit.... ak je vo vasom okoli nejaky prazdny byt a ten byt ma majitela, ktory ma dobre a laskave srdce, ozvite sa mi. Ozvite sa mi na mailovu adresu: Hviezda000@azet.sk, alebo ak vas smiem poprosit, zavolajte mojej mamke na cislo 0904029200 ( a ak jej zavolate, tak jej nehovorte o tomto maily). Nijako sa vam nebudem vediet odvdacit, ak mi pomozete....dam vam len velmi vdacny usmev a jedine slovko DAKUJEM...
Návrat hore
booriis
Častý užívateľ

Založený: 22.04.2005

PríspevokZaslal: St Dec 07, 2005 2:20 pm    Predmet: pošta Odpovedať s citátom

Zaujal ma článok na úvodnej stránke www.kezmarok.sk, v ktorom sa píše o POŠTE 3 v HM TESCO. A kde máme POŠTU 2 ????????? Vie niekto???... Very Happy Shocked
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Matchenco
Skúsený užívateľ

Založený: 06.08.2005

PríspevokZaslal: St Dec 14, 2005 4:12 pm    Predmet: Vianočné trhy Odpovedať s citátom

Práve som prišiel z mesta a každým rokom som stále viac sklamaný (nie len neschopnosťou kompetentných niečo vylepšovať). Prečo som sklamaný? Lebo som videl trhy bez stánkov, bez ľudí, snehu a hlavne bez atmosféry. Kde sú tie trhy, ktoré tu boli ešte pred pár rokmi? Aj keď neboli celkom dokonalé, boli nikoľkonásobne lepšie ako tieto...
Návrat hore
Patriot
Čestný užívateľ

Založený: 09.05.2005

PríspevokZaslal: St Dec 14, 2005 4:19 pm    Predmet: Trhy Odpovedať s citátom

Jedným slovom bieda!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Kežmarčan
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: Št Dec 15, 2005 5:41 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Na chybajuci cely rad osvetlenia na sidlisku Sever som poukazal uz davno, no fascinuje ma ako uz niekolko tyzdnov nikoho netrapi, ze ani tych zvysnych par lamp, konkretne v okoli materskej skoly nie je funkcnych, nuz ostava nam vytiahnut baterky, alebo si ist vychutnavat prechadzky pod mesacnym svetlom.
Návrat hore
Kežmarčan
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: Pi Dec 16, 2005 12:00 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Na strane druhej, velmi prijemne ma prekvapilo tohtorocne vianocne osvetlenie centra mesta, ktore sa do znacnej miery rozsirilo a spestrilo az k hradu, hrad nevynimajuc. Takisto program vianocnych podujati je prihliadnuc na mnozstvo dostupnych penazi tiez prijemnym rozsirenim, vzhladom i na to, ze centrom peknych podujati sa stava i nadvorie hradu.
Návrat hore
Patriot
Čestný užívateľ

Založený: 09.05.2005

PríspevokZaslal: Pi Dec 16, 2005 1:49 pm    Predmet: trhy Odpovedať s citátom

Osvetlenie je určite lepšie, ako po iné roky. Program som nevidel, ale opäť si myslím, že bol málo propagovaný.
Čo ma najviac zaráža, je opäť prítomnosť stánkov s čínskym tovarom. Námestie je plné čínskeho tovaru, ľudia chodia nakupovať do Noweho Targu.
Čo prinesli tieto stánky navyše?Čím majú prilákať ľudí? Mad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
obcan_mesta
Častý užívateľ

Založený: 27.12.2005

PríspevokZaslal: Ut Dec 27, 2005 11:43 am    Predmet: Odpovedať s citátom

STAV CHODNIKOV V NASOM MESTE V DNESNYCH DNOCH

JE ZAUJIMAVE, ZE VSADE SA CLOVEK DOZVEDA, ZE CHODNIKY A PRIJAZDOVE KOMUNIKACIE BY MALI BYT POCAS ZIMNEHO OBDOBIA KED PADA SNEH A TVORI SA LAD UDRZIAVANE. ZAUJIMAVEJSIE JE, ZE NIEKTO NA TO CELE ROKY Z VYSOKA KASLE! JA MAM 40 ROKOV A UDRZUJEM CHODNIK A AJ CESTU PRI SVOJOM DOME CISTU AJ ZA CENU, ZE IDEM ZAMETAT SNEHO 5X DO DNA. NIEKTORI OBYVATELIA NASHO MESTA A TZV. PODNIKATELIA SI TO VSAK NEPOKLADAJU ZA SVOJU POVINNOST.
BUDEM KONKRETNY:
- PAN DEBRE, PRI SVOJOM PALACI MA KAZDU ZIMU NIEKOLKO CENTIMETROVU HRUBU VRSTVU LADU.
- PRED TZV. ZABAVNYM CENTROM /BLIZKO HOTELA CLUB/ SA CLOVEK NAOZAJ ZABAVI OPATRNYM CHODENIM PO KLZISKU.
- USEK OD PTK ECHA AZ PO SINTRU - TO JE NIECO NESKUTOCNE SNAD.
- CESTA NA STAROM TRHU PRI DROGERII TIKURRILA.

JA SA LEN PYTAM DOKEDY? KYM SI NIEKTO NIECO NEZLOMI? TO JE NAOZAJ TAK VELA ZOBRAT DOPAROMA METLU ALEBO LOPATU A TEN SNEH ODSTRANIT? KED TO MOZU ROBIT DOCHODCOVIA ALEBO 10 ROCNE DETI, PRECO TO NEMOZU ROBIT MAJITELIA DOMOV ALEBO FIRIEM, KTORE SOM SPOMINAL? JE TO JEDNA VELKA HANBA!
DUFAM, ZE ADMIN TENTO PRISPEVOK NEZMAZE, LEBO VSETKO CO PISEM JE PRAVDA A KAZDY SA O TOM MOZE PRESVEDCIT NA VLASTNE OCI.
AKO MALY CHLAPEC PAMäTAM, ZE VTEDAJSI PRISLUSNICI POLICIE CHODILI A KONTROLOVALI STAV CHODNIKOV. TERAZ? NA TAKE NIECO MOZEME IBA SPOMINAT.
JA NEMAM DOVOD NIEKOHO OHOVARAT, ALEBO SPINIT. MNE IDE IBA O JEDNO. KED MOZEM JA, ZAMESTNANY CLOVEK UDRZIAVAT SVOJ CHODNIK V STAVE, ZE BY STE Z NEHO MOHLI JEST, TAK MYSLIM, ZE TO MOZE KAZDY!
Návrat hore
Admin
Administrátor fóra

Založený: 12.04.2005

PríspevokZaslal: Ut Dec 27, 2005 1:40 pm    Predmet: chodniky Odpovedať s citátom

nie je dovod Vas prispevok zmazat. dakujeme za Vase postrehy.
Návrat hore
obcan_mesta
Častý užívateľ

PríspevokZaslal: Ut Dec 27, 2005 1:52 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

To je dobre, myslim, ze ludia by mali vediet, ako to v nasom meste vyzera.
Schvalne som sa dnes cez obed vybral na miesto obedu na prechadzku po niektorych ulickach . Tych chodnikov je v takom otrasnom stave viac. Napriklad pri byvalom obchode 7 Days - neviem ako sa vola, ale je vedla hotela Club. Potom pri novej filialke Orangeu alebo pred budovou, kde sa nachadza jedna "podradnejsia" krcma, bazar a chovatelske potreby....
A to som neobisiel cele mesto, lebo som nemal cas.
Je to hanba. Ked vidiet ako sa stari ludia musia drzat steny ak nechcu spadnut. Som zvedavy co s tym mesto hodla robit. Musi existovat nejake nariadenie alebo paragraf ktore stanovuje majitelom domov a firiem udrziavat si svoje chodniky a cesty.
Návrat hore
obcan_mesta
Častý užívateľ

PríspevokZaslal: Ut Dec 27, 2005 1:54 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Este dodam, ze tento problem sa riesil na inom kezmarskom fore, ktore vsak bolo zrusene. Dovod? Niekomu sa asi velmi nepacila moja kritika a zacal na forum utocit. Pisal som si s adminom toho fora a ten mi odpisal, ze forum zrusil aj preto, lebo reakcie kritizovanych ludi boli neprimerane. Dufam, ze toto forum sa bude drzat a neda sa zastrasit par akoze podnikatelmi z nasho mesta, ktori sa nemaju k tomu, aby chytili metlu do ruky.
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č.2 : Nezaraditeľné Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 17, 18, 19  Ďalší
Strana 8 z 19

Prejdi na: