Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK
Miesto pre Vaše nápady, návrhy, názory...

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Diskusia TU.
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č.6 : Kežmarské kasárne
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Majky
Častý užívateľ

Založený: 08.04.2006

PríspevokZaslal: So Apr 08, 2006 2:16 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Podľa mňa je potrebné zistiť technický stav tých budov a vyčísliť koľko by stála oprava samozrejme dať tam trochu viac zelene ved ta plocha kde parkovali vojenské Tatry je dosť veľka navrhnuť tam uzavretu obytnú zonu. Romov tam určite nie iba ak na demolacie. Horšie to bude s časťou ktorá sa nachádza pri hlavnej ceste teda kasarne. Socialne byty to by šlo . Ak ak nie tak kombinaciu kancelarie a byty. Moj napad.Cakam reakcie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Matchenco
Skúsený užívateľ

Založený: 06.08.2005

PríspevokZaslal: So Apr 08, 2006 6:28 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja by som tam žiadne byty nerobil, keď, tak len minimálne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Majky
Častý užívateľ

PríspevokZaslal: Št Apr 13, 2006 10:33 am    Predmet: Kasarne Odpovedať s citátom

No to je otázne záleží to na tom či mesto dokáže prilákať investorov do mesta ved sme v zelenej zone čo znamená že je to zelená pre každeho investora a potom treba špekulovať čo s kasarňami.
Majky
Častý užívateľ

PríspevokZaslal: Pi Aug 11, 2006 2:38 pm    Predmet: stavby Odpovedať s citátom

Kedze je to v podstate v centre vyuzit z len pozemok tie budovy su stare schatrale a rekonstrukcia ci prestavba to by nebolo ono ale kedze je v meste malo ubytovacich kapacit urcite hotel a poriadny.... a samozrejme kultorne a spolocenske centrum som student STU stavebnej popracujem na navrhu danej lokality a ak vyparcujem studiu urcite ju predlozim radnym panom ale v rpvom rade treba investora .....
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č.6 : Kežmarské kasárne Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

Prejdi na: