Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK
Miesto pre Vaše nápady, návrhy, názory...

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Nezaraditeľné
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 17, 18, 19

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č.2 : Nezaraditeľné
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Kežmarčan
Čestný užívateľ

Založený: 29.04.2005

PríspevokZaslal: Št Apr 19, 2007 8:32 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Chcel by som sa kompetentnych opytat, 19. 4. sa veselo vytinali stromy v uz aj tak dost riedkom lesoparku Sever. Otazka znie: preco ? a ako prebieha starostlivost o tento kruto skusany kut mesta, kolko stromov bolo vysadenych v ostatnom obodbi ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jarmila
Začiatočný užívateľ

Založený: 16.02.2006

PríspevokZaslal: Pi Apr 20, 2007 10:38 am    Predmet: Odpovedať s citátom

A znova o tom istom: vazeni poslanci, prislusnici mestskej policie, majitelia
LIDLA, pracovnici SAD, majitelia propagacnych tabul umiestnenych na plote,
zamestnanci Technickych sluzieb, mili pracovnici verejno prospesnych prac - prejdite sa prosim po okoli autobusovej
stanice - pekne, co?
Návrat hore
Jarmila
Začiatočný užívateľ

PríspevokZaslal: Pi Apr 20, 2007 10:44 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Odkaz pre administratora: pri odoslielani spravy nam hlasi vseobecnu chybu...
Návrat hore
obcan_mesta
Častý užívateľ

Založený: 27.12.2005

PríspevokZaslal: Pi Apr 20, 2007 1:56 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tiež by som odporúčil prejsť sa v lokalitách - Lidl a stanica SAD. To, že ľudia sú svine a robia bordel je jedna vec, ale prečo s tým technické služby nič nerobia? Však to tam vyzerá ako na smetisku.
Návrat hore
Admin
Administrátor fóra

Založený: 12.04.2005

PríspevokZaslal: Po Apr 23, 2007 1:31 pm    Predmet: ODPOVEDE Odpovedať s citátom

LESOPARK: tato zalesnena plocha nespada do spravy mesta, takze odpoved na Vasu otazku dostanete na poziadanie u inej organizacie.

SAD: tento problem je mestu dostatocne znamy a skutocnost je :
areal SAD, LIDL ma na starosti SAD a LIDL. mesto upratuje len cast, ktora sa nachadza v okoli chodnika, veduceho k SADke (briezok k rieke). vsetky tieto miesta sa upratuju min. 1x za 2-3 tyzdne. problem je vsak v tom, ze ak by sa areal upratoval kazdy druhy den, problem to nevyriesi kvoli neuvedomelosti obcanov, ktori tento odpad vyrabaju a kvoli mnozstvu a druhu odpadkovych kosov, ktore sa nachadzaju v areali SAD. tieto kose su neuzatvorene s mensim obsahom, z ktorych odpadky rozfukava vietor.
mesto planuje v blizkom obdobi osadit v priestoroch chodnika veduceho k SAD dalsie smetne nadoby. pokial vsak bude jednoduchsie pustit obal na zem, ako podist ku kosu, dovtedy sa problem nevyriesi..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Jarmila
Začiatočný užívateľ

PríspevokZaslal: Ut Apr 24, 2007 6:57 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Este k SAD: je mi jasne, kto ten neporiadok vyraba, je mi jasne, ze je to tazke, ale prave preto som oslovila aj prislusnikov mestskej policie, a prave preto si myslim, ze vyhovorky v tomto pripade nepomozu. Myslim si, ze prave MÚ ma najviac moznosti na vyzvanie zodpovednych. Ale aj tak dakujem za odpoved.
Návrat hore
Admin
Administrátor fóra

Založený: 12.04.2005

PríspevokZaslal: Ut Apr 24, 2007 7:52 am    Predmet: este ADD Odpovedať s citátom

ohladom lesoparku sever. vyrub stromov bol planovany. odstranovali sa chore, suche stromy, zlomy a pod.. oblast tazby bola riadne oznacena.
dalsie doplnujuce info: od roku 2004 sa vysadilo v oblasti lesoparku 10.000 novych sadenic a oblast sa postupne zalesnuje, nahradza mladym porastom. tuto oblast spravuju vojenske lesy a majetky.mesto kezmarok ma v oblasti podiel a takisto sa na vseobecnej cinnosti podiela. V pripade akychkolvek dalsich otazok je vam forum k dispozicii Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
obcan_mesta
Častý užívateľ

PríspevokZaslal: Ut Máj 08, 2007 9:58 am    Predmet: Stromy pred VLM Odpovedať s citátom

Ešte taká otázka. Koho to bol preboha nápad vyrúbať stromy pred budovou Vojenských lesov a majetkov? To už máme aj tak nedostatok zelene v meste a ešte sa vykoná takéto bláznostvo? Som z toho dosť sklamaný Sad
Návrat hore
Matchenco
Skúsený užívateľ

Založený: 06.08.2005

PríspevokZaslal: Št Jún 21, 2007 1:31 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnes som si všimol, že boli na cestách premaľované čiar. Najviac ma ale potešili dva nové prechody na ul. gen. štefánika pri CVČ Smile
Návrat hore
obcan_mesta
Častý užívateľ

PríspevokZaslal: Ne Júl 08, 2007 2:53 pm    Predmet: :( Odpovedať s citátom

Toto fórum nám nejako zaspalo. Všimol som si, že na fórum Sp. Belej prispieva denne pekný počet ľudí, ale sem nepíše skoro nikto.... Žeby boli Kežmarčania so všetkým spokojní?
Návrat hore
Deco2508
Začiatočný užívateľ

Založený: 10.07.2007

PríspevokZaslal: Ut Júl 10, 2007 12:53 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak tu je pár fotiek z EĽRO http://galerie.albumfotek.cz/10398/
Návrat hore
wolfik
Začiatočný užívateľ

Založený: 11.11.2005

PríspevokZaslal: St Nov 05, 2008 11:01 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Neviete mi niekto povedat aka firma a co teraz nieco zakopavala v blizkosti internatu a strednej odbornej skoly na garbiarskej? Slo to popri chodniku Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č.2 : Nezaraditeľné Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Strana 19 z 19

Prejdi na: