Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK
Miesto pre Vaše nápady, návrhy, názory...

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

VOLEBNÝ OBVOD č. 1

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č. 11 : Opýtajte sa svojho poslanca...
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Admin
Administrátor fóra

Založený: 12.04.2005

PríspevokZaslal: Ut Sep 27, 2005 9:41 am    Predmet: VOLEBNÝ OBVOD č. 1 Odpovedať s citátom

VOLEBNÝ OBVOD č. 1
Biela voda, Hradská cesta, Michalská, Možiarska, Nad traťou, Nižná brána, Pod lesom, Poľná, Pod traťou, Pradiareň, Pri zastávke, Slavkovská, Severná, Strelnica,Tehelňa, Továrenská

POSLANCI:
Ľudmila Rochová
MUDr. Jaroslav Novotný
Mgr. Boris Švirloch
Emil Hoffmann
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Kežmarčan
Čestný užívateľ

Založený: 29.04.2005

PríspevokZaslal: So Sep 08, 2007 8:58 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Otázka pre Ing. Faixa: Aké úkony urobilo Vaše oddelenie v rámci reklamácie rekonštrukcie radnice ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
obcan_mesta
Častý užívateľ

Založený: 27.12.2005

PríspevokZaslal: St Sep 26, 2007 7:14 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

a odpovede sa nedočkáš..... Rolling Eyes
Návrat hore
Kežmarčan
Čestný užívateľ

Založený: 29.04.2005

PríspevokZaslal: So Sep 29, 2007 10:02 am    Predmet: Odpovedať s citátom

...cakam
Návrat hore
snehova vlocka
Začiatočný užívateľ

Založený: 29.12.2005

PríspevokZaslal: Št Júl 24, 2008 8:51 am    Predmet: sposob pridelovania dotacii Odpovedať s citátom

Dobry den,

obraciam sa na toto forum, dufajuc, ze dostanem odpoved na svoju otazku, ktora je dana vsetkym uvedenym poslancom.

Prosim, mohli by ste mi vysvetlit ako je mozne v priebehu rozpoctoveho obdobia menit vydavky a pravidla?

Konkretne myslim na dotacie do kultury, ktore boli odobrene pre 3 subjekty ale nasledne "zhodou nahod" alebo "vyssej moci" (?) stiahnute z rokovania a prerozdelene podla novych pravidiel!

Tato tema ma zaujima, kedze som vystudovala odbor verejne financie a posobim ako kontrolor.

Dakujem za vasu odpoved.

S pozdravom,

Ing. Jana Kekeliova
Návrat hore
snehova vlocka
Začiatočný užívateľ

Založený: 29.12.2005

PríspevokZaslal: Št Júl 24, 2008 8:51 am    Predmet: sposob pridelovania dotacii Odpovedať s citátom

Dobry den,

obraciam sa na toto forum, dufajuc, ze dostanem odpoved na svoju otazku, ktora je dana vsetkym uvedenym poslancom.

Prosim, mohli by ste mi vysvetlit ako je mozne v priebehu rozpoctoveho obdobia menit vydavky a pravidla?

Konkretne myslim na dotacie do kultury, ktore boli odobrene pre 3 subjekty ale nasledne "zhodou nahod" alebo "vyssej moci" (?) stiahnute z rokovania a prerozdelene podla novych pravidiel!

Tato tema ma zaujima, kedze som vystudovala odbor verejne financie a posobim ako kontrolor.

Dakujem za vasu odpoved.

S pozdravom,

Ing. Jana Kekeliova
Návrat hore
obcan_mesta
Častý užívateľ

Založený: 27.12.2005

PríspevokZaslal: Št Okt 02, 2008 10:32 am    Predmet: Odpovedať s citátom

na toto fórum už aj tak nik nechodí, zbytočne sa tu niečo niekto pýta. Rolling Eyes
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č. 11 : Opýtajte sa svojho poslanca... Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: