Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK
Miesto pre Vaše nápady, návrhy, názory...

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Blíži sa trh remesiel - EĽRO....
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č.3 : Cestovný ruch v Kežmarku
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Admin
Administrátor fóra

Založený: 12.04.2005

PríspevokZaslal: Po Apr 25, 2005 6:57 am    Predmet: Blíži sa trh remesiel - EĽRO.... Odpovedať s citátom

Nápady, návrhy, inovácie....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Kežmarčan
Čestný užívateľ

Založený: 29.04.2005

PríspevokZaslal: So Apr 30, 2005 5:50 pm    Predmet: XV. EĽRO 2005 Odpovedať s citátom

Je pred nami 15. rocnik tohto myslienkou skveleho podujatia. Zial Elro uz niekolko rokov stagnuje. Vzhladom na velkost tohto podujatie, mu absolutne neprislucha napr. propagacia, ktora je prinajmensom mizerna. Je komicke pozorovat predstavitelov mesta ako povazuju za uspech reklamu napr. v Radiu Vychod, alebo Slovenskom rozhlase. Je mi jasne, ze i reklama v takychto mediach ma zmysel, avsak uplne sa vynechava oslovenie obrovskeho poctu divakov a posluchacov, ktori sleduju ine media a tym nemyslim len elektronicke. Kazdorocne som sokovany, ked na AS v Tatranskej Lomnici a Starom Smokovci nenachadzam jediny plagat o Elro, teda pokial ich tam nelepim ja, z vlastnej iniciativy. Su Tatry pre Elro zanedbatelnou klieteleou ?Dalsim problemom je samotny nudny vzhlad plagatov, naposledy som videl perfektny plagat na Elro v roku 1991.Propagacia nemusi byt vzdy len otazkou financii. Dalsim bodom, ktorym by som chcel poukazat na zle cielenu propagaciu je to, ze som si robit taky sukromny miniprieskum znalosti obyvatelov Slovenska o Elro a Kezmarku. Dopadlo to katastrofalne, pytal som sa najma mojich spoluziakov na VS v Nitre, su z roznych kutov Slovenska, z 35 tusil nieco o Elro 1.Zato predpokladam, ze ak by som im spomenul Vychodnu vedel by o nej takmer kazdy.A v tomto pripade prijimam argument, ze Vychodna je festival starsi. Problematika propagacie je ovela sirsia a nemozno ju vykreslit jedinym prispevkom.Kazdy svoj kriticky prispevok k elro som vzdy koncil uznanim organizatorom, pretoze si ich pracu naozaj vazim, akurat sa snazim poukazat na chyby (mojim pohladom) s jedinym cielom, aby sme ssa pokusili tieto chyby odstranit a docielit ozajstny pokrok pre elro a mesto. K elro ako i mnohym dalsim problemom mesta je mozne pisat donekonecna, toto je jeden z mojich pohladov na temu propagacia Elro.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Patriot
Čestný užívateľ

Založený: 09.05.2005

PríspevokZaslal: Po Máj 09, 2005 12:21 pm    Predmet: Propagacia Odpovedať s citátom

Suhlasim s Kezmarcanom v otazkach propagacie najvacsej kulturnej akcie mesta. Nad vzhladom plagatov som tiez neraz pokrutil hlavou a inu formu propagacie je malo vidiet a pocut. Kedze festival ma v nazve slovo Europske, tak by mohli minimalne aspon Slovaci a Cesi o nom vediet. Dalsia vec, ktora ma na tomto festivale trochu mrzi, je vecerny kulturny program v podani "lacnych kapiel" a imitatorov. Tym nechcem povedat, ze co je lacne je zakonite zle, ale na takomto podujati si viem predstavit umelcov na vyssej urovni. Verim vsak, ze nedostatkov bude coraz menej a festival raz bude mat doslova europske meno.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Kežmarčan
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: Po Máj 09, 2005 3:17 pm    Predmet: Ľahostajnosť Odpovedať s citátom

Až do tychto dni som už veľmi neveril, že ma niekto podobné názory na chod mesta v niektorých oblastiach ako ja. Veľmi ma to teší najmä preto, že aspoň niektorí sa prebúdzajú z ľahostajnosti voči mestu. Čím viacej názorov bude prezentovaných, o to máme väčšiu šancu, že sa veci môžu pohnúť k lepšiemu. V mojom ostatnom príspevku som sa venoval najmä propagácii Eľro, čo sa týka programu, je toho čo lepšiť a zásadne. S Patriotovym názorom sa úplne stotožňujem.
Návrat hore
Jozefi
Častý užívateľ

Založený: 24.04.2005

PríspevokZaslal: Št Máj 12, 2005 10:30 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Este taka drobnost pani...
Zabudli sme na sluzby verejnosti. Confused
Napr. cudzojazycne orientovani sprevadzacia a ludia v pokladniach na ELRO.
HMMM Wink
Návrat hore
Patriot
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: Št Máj 12, 2005 2:34 pm    Predmet: Nápad ? Odpovedať s citátom

Co ak by remeselnici kazdorocne vytvorili nejake spolocne dielo? Tie by mohli byt povystavovane kade-tade po Kezmarku (v parkoch, muzeach, na namesti...) ako spomienka na ten-ktory rocnik festivalu. Tak by ten duch remesla bolo citit aj mimo festivalove dni.
Návrat hore
Jozefi
Častý užívateľ

Založený: 24.04.2005

PríspevokZaslal: Št Máj 12, 2005 2:35 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak tak Laughing Laughing Laughing
Návrat hore
doorway
Začiatočný užívateľ

Založený: 13.05.2005

PríspevokZaslal: Pi Máj 13, 2005 7:53 am    Predmet: Zásah Odpovedať s citátom

Tak teraz musim dat dobry point Patriotovi. To by bolo super keby sa take nieco realizovalo. Mali by sme stavat na tradicii a remeslo je urcite dobra volba. V tych parkoch by to vyzeralo dost dobre.
Návrat hore
Kežmarčan
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: So Máj 21, 2005 1:17 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Patriot: Skvely napad, bolo by super, presadit jeho realizaciu.
Návrat hore
Admin
Administrátor fóra

Založený: 12.04.2005

PríspevokZaslal: Po Máj 23, 2005 12:19 pm    Predmet: elro 2005 Odpovedať s citátom

na margo tejto temy: u sa pomaly rozlepuju plagaty s novym dizajnom a aj po Tatrach Smile. su zname aj nove veci, ktore sa na tomto rocniku objavia ako "sutaz" kezmarksy poklad a pod. vsetky novinky budu zverejnovane na http://elro.kezmarok.sk. Terajsie su tam uz aktualizovane. Ak bude mat ktokolvek zaujem sa vyjadrit ci uz k programu, alebo plagatom, budu to vdačné spätné reakcie. v tejto sekcii diskusneho fora.. Idea
Návrat hore
Anonymný

PríspevokZaslal: Po Máj 23, 2005 8:24 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Práve som si pozrel odporúčanú stránku, myšlienka Kežmarského pokladu je podľa mňa veľmi dobrý nápad a už teraz sa teším na jeho realizáciu.Len nech je taýchto inovácii čo najviac...
Ak v uliciach a v Tatrách v blízkej budúcnosti uvidím novú formu prezentácie a bude podľa môjho subjektívneho názoru dobrá, veľmi rád to pochválim.
Návrat hore
Kežmarčan
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: Po Máj 23, 2005 8:29 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Predchadzajúci anonymný príspevok bol môj, omylom som ho poslal ako anonýmny. Wink
Návrat hore
Patriot
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: Ut Máj 24, 2005 7:00 pm    Predmet: Plagaty ELRO Odpovedať s citátom

Tak vazeni, zazrel som dnes plagaty ELRO. Nasa diskusia o nich sa asi zacala prilis neskoro. Ustredny obrazok plagatu este ako tak ujde, ale celkovemu grafickemu dizajnu rozhodne chyba "smrnc". Ziadna zmena. Podla mna z toho plagatu citit, ze sa na propagacii prilis setri.
Návrat hore
Kežmarčan
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: Ut Máj 24, 2005 9:07 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Takisto som dnes zazrel novú podobu propagácie Eľro. Zmena je zjavná, koláž kežmarských pamiatok by sa podľa mňa mala používať aj na viacerých propagačných materiáloch, aby bolo zjavné hneď na prvý pohľad, že ich tu je požehnane. Koláž je síce pekná vec, no ostáva stále rovnaký problém a ním je profesionálny vzhľad týchto materiálov. Okrem 1. ročníka, je stále zjavné, že ich nerobí kvalitná agentúra. Iste uznávam, zadanie objednávky na propagáciu kvalitnej agentúre by zhltlo asi 1/2 rozpočtu Eľro, ale strane druhej ako sa píše na plagáte, je to najväčší festival svojho druhu. Bolo by skvelé ak by mal aj v elektronických médiách kampaň, ktorá prináleží tomuto postu.
Návrat hore
miro
Anonymný

PríspevokZaslal: St Jún 01, 2005 7:15 pm    Predmet: elro Odpovedať s citátom

Svet sme pochodili, a zistili, ze ELRO tu nikto nevymyslel, je davno zname a rozumnejšie robené napr. v Nemecku.
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č.3 : Cestovný ruch v Kežmarku Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
Strana 1 z 3

Prejdi na: