Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK
Miesto pre Vaše nápady, návrhy, názory...

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Blíži sa trh remesiel - EĽRO....
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č.3 : Cestovný ruch v Kežmarku
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Patriot
Čestný užívateľ

Založený: 09.05.2005

PríspevokZaslal: Pi Jún 30, 2006 10:50 am    Predmet: opäť propagácia Odpovedať s citátom

Zase je tu ďalší ročník festivalu EĽRO a opäť mám pociť, že propagácia nejako zaostáva. Žiadne plagáty, billboardy, články v novinách a internete, spoty v médiách. Jednoducho ticho. Ak by som nevidel prípravné práce v meste, tak si na EĽRO ani "nespomeniem". To veští jediné - zase nič nové, žiadne inovácie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Kežmarčan
Čestný užívateľ

Založený: 29.04.2005

PríspevokZaslal: Pi Jún 30, 2006 12:51 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

K propagacii. Za ostatne roky sme si vsimli, ze kreativny potencial vacsiny usporiadatelov je hlboko podpriemerny, rok co roK sa to odraza najma v propagacii. Podujatie, ktore patri medzi najvacsie na Slovensku a je najvacsie svojho druhu ma mizernu propagaciu, pocnuc plagatmi konciac pri elektronickych mediach. Existuje mnozstvo foriem i nie drahej reklamy, no na to je treba aspon malu davku kreativity, ktorej sa len velmi tazko dockame.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Matchenco
Skúsený užívateľ

Založený: 06.08.2005

PríspevokZaslal: So Júl 01, 2006 6:54 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Dockame sa jej tazko len s tymi ludmi, co su za sucasny stav zodpovedny. Keby sa zmenilo obsadenie organizatorov, urcite by to len pomohlo. A zmena by sa mohla udiat hned v niektorich dalsich miestach suvisiacich s mestom ako MsKS alebo MsZ... Ved Kezmarok potrebuje cerstve napady ako nikdy pred tym.
Návrat hore
Admin
Administrátor fóra

Založený: 12.04.2005

PríspevokZaslal: Po Júl 03, 2006 8:45 am    Predmet: odpovede Odpovedať s citátom

Vase postrehy, ktitiku a navrhy by bolo vhodne smerovat priamo na organizacny vybro ELRO. urcite tam najdu zivnu podu a vela veci sa moze zmenit. z pozicie usporiadatela smerom k navstevnikom ELRA je iny pohlad ako pohlad navstevnika k organizacii. pomohla by obojsmerna komunikacia. Ak neviete, komu smerovat konkretne dotazy, kludne ich napiste do fora s tym, aby boli odovzdane kompetentnym. poprosime vsak o konkretne navrhy, kritiku a popripade realne navrhy na skvalitnenie propagacie a pod. mesto je otovrene kazdej reakcii, hlavne od kezmarcanov.

dakujeme
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Patriot
Čestný užívateľ

Založený: 09.05.2005

PríspevokZaslal: Št Júl 06, 2006 1:47 pm    Predmet: organizačný výbor EĽRO Odpovedať s citátom

Admin Napísal:
Vase postrehy, ktitiku a navrhy by bolo vhodne smerovat priamo na organizacny vybro ELRO. urcite tam najdu zivnu podu a vela veci sa moze zmenit. z pozicie usporiadatela smerom k navstevnikom ELRA je iny pohlad ako pohlad navstevnika k organizacii. pomohla by obojsmerna komunikacia. Ak neviete, komu smerovat konkretne dotazy, kludne ich napiste do fora s tym, aby boli odovzdane kompetentnym. poprosime vsak o konkretne navrhy, kritiku a popripade realne navrhy na skvalitnenie propagacie a pod. mesto je otovrene kazdej reakcii, hlavne od kezmarcanov.

dakujeme

No, smerovat navrhy na organizacny vybor? Naco je potom zriadene toto forum. Preco sa k veci nevyjadrujú kompetentní priamo tu? Myslím, že organizátori by mali načúvať občanom a nie naopak. Mali by aktívne hľadať možnosti ako festival vylepšiť.

Ďalší postreh z propagácie festivalu je, že som na internete neobjavil takmer žiadne články. Po zadaní slova "EĽRO" do vyhľadávača som bol šokovaný. Našiel som tak 2 aktuálne články a zvyšok boli články z minulých rokov. Ak to porovnám z inými festivalmi, opäť musím konštatovať absolútne zlyhanie organizátorov pri propagácii festivalu.. Zmohli sa akurát na fakt trápne transparenty pri bažante.

Z toho, čo sme tu na fóre ohľadom EĽRA prebrali mi vyplýva jediné - absolútny nezáujem posunúť festival dopredu. Organizátori asi nie sú nijako tlačení k lepším výkonom a nemusia sa báť o teplé miestečka (podobne ako MsKS).

Možno trochu tvrdé slová, ale väčšina Kežmarčanov mi dá určite zapravdu. Bez kritiky sa veci nikdy nepohnú.
Návrat hore
Matchenco
Skúsený užívateľ

PríspevokZaslal: Št Júl 06, 2006 8:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Presne, Patriot, vyzerá to, že v Kežmarku sa na všetko kašle a všetko sa robí "len preto aby to bolo". Popritom sa vyhovára na málo peňazí a tak ďalej, veď to už všetci dobre poznáme. Ale takýmto systémom sa nikde nepohneme, akurát smerom dozadu. A práve preto na Kežmarok kašle aj celé Slovensko (a je to tak - aspoň mne sa zdá)...
Návrat hore
Majky
Častý užívateľ

Založený: 08.04.2006

PríspevokZaslal: St Aug 09, 2006 1:02 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Suhlasim s vyjadreniami Patriota a Matchenca je to tak. Popri diskusii s panom primatorom ktora bola vcera na chat.kezmarok.sk a bol som tam len ja pan primator priznal ze je malo ubytovacich kapacit v meste pre turistov... ale to nie je zdaleka jediny problem... propagacia mesta je slaba aaj ked nemaju moznost zmenit cestovanie SAD linky a tak urcite by sa dalo dohodnut na nejakych spec linkach pre turistov v poprade som nevide nikde na staniciach reklamu o nasom meste a pritom na popradsekj stanici sa premelie tolko turistov ze az ale to je len jeden napad mesto neatakuje svojou ponukou na spravnych miestach.... a plagaty po meste ??/ prosim vas aj 5 rocny kezmarcan vie ze niekedy v lete je ELRO to je to najmanej a nepodstatne..... slaa propagacia a peniaze nebudu na to asi nikdy ...
Admin
Administrátor fóra

Založený: 12.04.2005

PríspevokZaslal: St Aug 09, 2006 2:48 pm    Predmet: predsa len nieco Odpovedať s citátom

na letisku v poprade ma mesto plagat, ktory vita vystupujucich navstevnikov. vo vyrobe aj billboard, ktory bude umiestneny pri pivovare v poprade a po dokonceni popradskej zeleznicnej stanice, bude jeden plagat aj tam. inac-ma nejake ine mesto reklamu v kezmarku?pre inspiraciu...
Návrat hore
Matchenco
Skúsený užívateľ

PríspevokZaslal: St Aug 09, 2006 3:37 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ved tu nejde len o plagaty v mestach ale o povedomie Kezmarku medzi ludmi. Cele Slovensko vie kde je Levoca, co to je za mesto a ake bolo niekedy vyznamne. A aj ked bol Kezmarok porovnatelne dolezity ako Levoca, pod Tatrami a na severnom Spisi najvyznamnejsi, nikto o nom nic nevie.
Pod tym sa samozrejme pocas predchadzajucich rokov podpisalo vela komunistickych chyb, ktore urobili napr. z Popradu, uplnej diery, to, co je dnes a z Kezmarku... tiez to, co je dnes.
Kym sa Kezmarok nedostane medzi ludi, neprestane ho umelo brzdit "konkurencia" (ako sa da inak nazvat napr. autobusove spojenie s Tatrami o ktorom rozhoduje SAD Poprad?) tak sa nic nezmeni. Treba tvrdo pracovat aby sa to podarilo a ja dufam, ze raz bude z Kezmarku zas centrum.
A k rieseniu tychto problemov urcite nepomoze slaba propagacia festivalu ELRO, pretoze podla jej rozsahu je to len male lokalne podujatie...
Návrat hore
Majky
Častý užívateľ

PríspevokZaslal: Št Aug 10, 2006 1:08 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Suhlasim Elro je len spicka ladovca Poprad ako mesto je brana do tatier a my mse nejake zadne dvierka KK kazdy pozna len ako krasne mesto a ked nejaka televizia je v KK viac romov je za kamerou.... ako v celom meste proste nemame moznosti ukazat na to ze kvalitou vieme byt lepsi ako Poprad ? Ubotvacie kapacity nula, hotel start noo tak [re ukrajincov a rusov,, tiez sa zasekol po komunizme .... cestovanie SAD ma svoju politiku kaslu na kezmarok , Vlaky tie ani nespominam prilev investorov ktory by investovali do cest ruchu je podla mna slaby lebo mesto velmi pomaly odtsranuje problemy ... vystahovanie romov z mesta a tak .... proste treba sa nad tym zamysliet a viac sa predavat,....
Kežmarčan
Čestný užívateľ

Založený: 29.04.2005

PríspevokZaslal: Pi Aug 11, 2006 8:36 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Z temy ELRO by som dal rad do pozornosti uz radsej iba jednu temu, ktorou je propagacia. Jesitnost a absolutna nekreativnost organizatorov, rok co rok poukazuje na neschopnost akejkolvek zasadnejsej zmeny. Okrem spomenutych su uz spokojni napr. s propagaciou asi uz len oni sami. Staci si len porovnat ako sa prezentuje Lokal life a Elro, aj ked su to odlisne podujatia, vsetko je o schopnostiach ich organizatorov. Elro je jedno z najvacsich kulturnych podujati na Slovensku, propagaciu ma na urovni podujatia organizovaneho v Hornej Dolnej pre 200 os. Dokedy si zodpovedni nepripustia, ze ak nepripustia medzi seba kreativne nevyprahlych ludi, dovtedy sa nase mesto a toto podujatie naozaj nikam nedostane.
Návrat hore
Majky
Častý užívateľ

PríspevokZaslal: Pi Aug 11, 2006 1:35 pm    Predmet: ELRO KRETIVITA Odpovedať s citátom

Tu nechyba iba kreativita ale aj viac ubytovacich kapacit reklama treba sa vediet predat a tu v irsku funguju dokonca aj mamazery ktory predavaju mesto doslova snazia sa prilakat viac turistov atrakcie sutaze hry vsade na nete reklamy je to inovativne moderne rychle a laka to pohladom a nie len prasnut tam dve fotky 4km textu aky bude program do pozadia nase vezicky kostolov a to vsio..... viem ze sa to lahko hovoti a tazko robi ale uznajme si ze lokal life som nasiel na 4 strankach ako akciu ... a som mlady clovek proste vedeli kam to treba vsunut aby si to mlady clovek vsimol .... a ELRO hovorim to je to najmenej
Matchenco
Skúsený užívateľ

PríspevokZaslal: Pi Aug 11, 2006 2:00 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Presne tak, propagacia Lokallife a Elro sa neda porovnat. Je to obrovsky rozdiel a uz sa tesim co pri takomto tempe bude z Lokallife o par rokov.
Návrat hore
Majky
Častý užívateľ

PríspevokZaslal: Pi Aug 11, 2006 2:32 pm    Predmet: Lokal life Odpovedať s citátom

Upozornujem ze by si zisla aj ina akcia a nielen ospevovany Lokal Life chlani co sa na tom podielaju urobili podla mna dost na to aby bolo toto podujatie dobre propagovane a ked sa pytam kamosov ci vedia kde je Kezmarok poznaju ho bud letmo alebo podla Lokal life lebo tam boli .... ale bezny clovek a malokto vie kde je kezmarok teda co je to za mesto preto sa nespoliehajme len na tuto akciu.... ale tato zatial ma jedina dobry start
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č.3 : Cestovný ruch v Kežmarku Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Prejdi na: