Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK
Miesto pre Vaše nápady, návrhy, názory...

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Anketa - Kam sa má Kežmarok uberať..
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č.1 : Nápady a návrhy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Ktoré oblasti v rozvoji mesta Kežmarok považujete za prioritné
1. Hospodárska oblasť ( pracovné príležitosti, priemyselný park..)
40%
 40%  [ 2 ]
2. Cestovný ruch, obchod, služby ( Investície do infraštruktúry, rozvoj bývania )
60%
 60%  [ 3 ]
3. Socíalna a zdravotná oblasť - skvalitňovanie služieb
0%
 0%  [ 0 ]
4. Oblasť školstvo - Materské škôlky a základné školy
0%
 0%  [ 0 ]
5. Kultúra
0%
 0%  [ 0 ]
6. Šport
0%
 0%  [ 0 ]
Celkom hlasov : 5

Autor Správa
shabby
Začiatočný užívateľ

Založený: 04.10.2005

PríspevokZaslal: Ut Okt 11, 2005 4:28 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

tak tak, ak aj chceme pritiahnut turistov so zaujmom o pamiatky a prirodu, nemozeme sa neustale sustredit na nizsie cenove kategorie (v podstate aj tie zacnu byt pomalicky narocnejsie), ale zabezpecit vacsiu mieru luxusu, pohodlia a zabavy pre tych, ktorych zaujima to, co mame. a ked si niekto pride pozriet pamiatky a zisti, ze je tu aj nejaka ina atrakcia alebo moznost kulturneho vyzitia, tak ho moze zlakat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
babu
Začiatočný užívateľ

Založený: 12.10.2005

PríspevokZaslal: Pi Okt 14, 2005 3:54 pm    Predmet: kam sa má Kežmarok uberať Odpovedať s citátom

Súhlasím, že pre mladých ľudí je tu pramálo ponuky pre aktívny spoločensky život. No podľa mňa, by sa mali najprv vyriešiť problémy v centre a uvolniť domy ktoré patria mestu pre podnikateľov a to čo najrýchlejšie, lebo aj keď som čítala, že už sa niečo s tým deje, bude to trvať predsa len určité obdobie. Takže nejaké kluby a puby pre mládež tu určite vyrastú, no nebolo by od veci rozšíriť sortiment obchodov s kvalitným a nepredraženým tovarom, denné bary s občerstvením v centre mesta. Moja dcéra zahlásila, Very Happy dofrasa chýba tu niečo ako mliečny bar kde sme chodili na kakao, alebo na hamburgery,colu,alebo rybie šaláty. Škoda že obchod s rybími špecialitami je minulosťou. Sedieť si v mrazivom dni v teple v útulnom a svetlom prostredí dať si niečo pod zub a kecať s kamošmi to by bola paráda. No to bol príspevok mojej dcéry. A tak snívajme a čakajme čím nás prekvapí mesto na budúci rok. PS: možno aj dlažbu v centre dokončia keď sa pomýlia. Applause
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kk
Anonymný

PríspevokZaslal: St Mar 15, 2006 12:00 am    Predmet: cestovny ruch Odpovedať s citátom

Ohľadom cr. prakticky v zimnom aj letnom období tu nieje kde isť tak
potom nechapem načo chceťe tych ľudi nalakať.Po druhe ak by aj prišli
tak tu nieje kde zaparkovať viď EĽRO je tu toľko aut že keď tu niekto aj pride tak to radšej otoči predsa nenecha auto niekde v uličke kde ho
po určitom čase najde na" klatikoch".
Návrat hore
ivan kuruc
Anonymný

PríspevokZaslal: So Mar 25, 2006 7:27 am    Predmet: vyzva Odpovedať s citátom

Anonymous Napísal:
Evil or Very Mad

ako byvaly a buduci redaktor casopisu zivot ,kt.vychadza v krakove si myslim,ze euroregion tatry by mal spolupracovat so spolkom slovakov v polsku, v ramci vyuzivania fin.prostriedkov eu, a tvorenia projektov cezhranicnej spoluprace.inak idu volby, takze padnu hlavy tych ktorym e urceny text,co mi je luto
mgr.ivan kuruc,kezmarcan
Návrat hore
Majky
Častý užívateľ

Založený: 08.04.2006

PríspevokZaslal: So Jún 03, 2006 4:53 pm    Predmet: cestovanie Odpovedať s citátom

Ak by som bol turista načrtnem čo by mi vadilo pri návšteve Kežmarku. Najprv na námestí to monštrum z ocele ktoré sa tam prechováva zrejme až do ELRA by mi dosť vadilo ak by som fotil radnicu z nejakého miesta ľahko by tam bolo aj to monštrum. Romovia ani nehovorim to by bol strach o doklady a iné cennosti. Pamiatky tie su síce pekné ale okolie niekedy otrasne. Medzi ev. kostolom a dreveným artikulárnym by sa yišlo viac lavičiek ved ked vystúpi skupina 50 turistov nemajú si kde ani sadnút dobré by bolo ak by to bolo kryté. No a služby ? Okrem toho že si možem kupit čokoľvek o Spiši kultúre či Kežmarku ubytovanie je slabe. Nehovoriac o dobrých reštauráciách. Tých je v KK tak 5. Nočné podniky pre mladých zahraničných turistov ktoré ponúkajú zábavu a nie bitku na živo také niesú vôbec. Nie mafianske bary a priblble ksichty mladých kežmarčanov v podnapitom a podguráženom stave. Ani HOTEL START ma noesloví ako turistu priroda tiež nič moc okolie zničene ale hotel akoby zaspal dobu pred 89 rokom. Mesto ako také je pekne ulice i uličky tiež ak pamiatky ale vonkajšie časti .... Ide o to že v zahraničí to funguje aj tak že sa mesto snaží prilákať aj mladých párty akcie a tak .U nás sa koná jeden koncert a to je všetko .Slabo sa prezentujeme ako mesto v cestovnom ruchu a peniaze nám utekajú spod rúk.
Palo
Začiatočný užívateľ

Založený: 23.06.2006

PríspevokZaslal: Pi Jún 23, 2006 6:15 am    Predmet: Pripomienka Odpovedať s citátom

A čo tak keby sa mestský páni najprv povenovali poriadku a čistote aspoň v centre mesta. Bol som znova zhrozený keď som prechádzal okolo hradu na sídl. Sever, kde tráva dosahuje výšku do metra. Aká je to vizitka
pre mesto? A to už nehovorím o úprave trávnikov priamo na námestí,ktoré sú v hroznom stave. Ako Kežmarčan sa za to vždy hanbím keď prechádzam mestom, nehovoriac o množstve odpadkov na zemi.
Chcel by som vedieť ktorý pracovník mesta je za to zodpovedný? Pánu primátorovi podľa mňa vďačí mesto za veľa, ale v tomto smere je to stále horšie.
A stačilo by len správne zorganizovať prácu dajme tomu VPP-čkárom, alebo zamestnať dôchodcov ako to je v Poprade, kde je námestie stále v perfektnom stave a trávniky sú "anglické".
Naozaj je to také ťažké mať aspoň centrum Kežmarku upravené a čisté?
Admin
Administrátor fóra

Založený: 12.04.2005

PríspevokZaslal: Po Júl 10, 2006 1:45 pm    Predmet: OZNAM Odpovedať s citátom

tento oznam je pre všetkých užívateľov, ktorí minulý týžden diskutovali na fóre o čistote mesta, o kosení trávnikov a vôbec o poriadku ako takom.

Primátor mesta Ing. Igor Šajtlava sa po prečítaní príspevkov rozhodol naplánovať stretnutie s každým záujemcom, ktorý bude chcieť o tejto téme diskutovať. Pravdaže na stretnutí môžu byť otvorené aj rôzne príbuzné témy. Cieľom bude nájdenie riešenia pre odstránenie spomínaných problémov.

Každý kto má záujem stretnúť sa s primátorom mesta budúci týždeň, nech napíše na kollar@kezmarok.sk. Poprosíme upresniť deň, poprípade čas, kedy by Vám to bolo najviac vyhovovalo. V pondelok, dňa 17.7.2006 bude každému záujemcovi odoslaná odpoveď s podrobnosťami stretnutia.
Poprípade sa diskusia uskutoční aspoň prostredníctvom internetového chatu. Čas bude zverejnený na KTV a bude rozposlaný všetkým zaregistrovaným členom fóra.
Akékoľvek pripomienky a návrhy k tomuto stretnutiu píšte do piatku-14.7.2006.

Ďakujeme za Váš záujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Majky
Častý užívateľ

Založený: 08.04.2006

PríspevokZaslal: Ne Sep 03, 2006 2:41 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

no viztika mesta sa vylepsuje velmi pomaly trebalo by tomu dat vasiu rychlost ./////
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č.1 : Nápady a návrhy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

Prejdi na: