Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK
Miesto pre Vaše nápady, návrhy, názory...

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Nápady a návrhy....
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č.8 : Webová stránka www.kezmarok.sk
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Spawn
Začiatočný užívateľ

Založený: 14.04.2005

PríspevokZaslal: Po Dec 19, 2005 4:37 am    Predmet: Redakcny system Odpovedať s citátom

Rad by som reagoval na navrh ohladom redakcneho systemu. Samozrejme je to elegantne a hlavne nenarocne riesenie webu. Treba vsak mysliet aj na to, ze pri takomto systeme su urcite obmedzenia, ktore sa nedaju len tak obist. Takze osobne radsej uznavam od zakladu vytvorenu stranku "situ na mieru". A co sa tyka obsahu a formy kezmarskej stranky, tak aj tu plati, ze je stale co vylepsovat. Osobne som rad, ze je stranka na takej urovni akej je. Povodna verzia nebola prilis reprezentacna. Not talking
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Matchenco
Skúsený užívateľ

Založený: 06.08.2005

PríspevokZaslal: Ut Júl 04, 2006 4:08 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Chcel by som sa administrátora opýtať, či sa nedá niečo robiť s tým spamom čo sa začal na tomto fóre objavovať.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Admin
Administrátor fóra

Založený: 12.04.2005

PríspevokZaslal: Št Júl 06, 2006 6:06 am    Predmet: spam Odpovedať s citátom

no da. skusame niektore registracne prvky. ale kazdy krok, ktory bude riesit tento stav, bude nejakym sposobom obmedzovat aj starych/novych uzivatelov.
- posielanie prispevkov len zaregistrovanych
- posielanie prispevkov po opisani hesla
- registracia novych uzivatelov nepriamo cez admina (1-2 dni zdrzanie)
a pod.

do konca mesiaca budu niektore kroky aplikovane..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Majky
Častý užívateľ

Založený: 08.04.2006

PríspevokZaslal: So Aug 05, 2006 1:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ja by som doporucil dat nove fotografie z mesta lebo tie stare ... no proste zisli by aj a mohli by byt aj z okolia zo suchej hory sa daju krasne fotky urobit na cele mesta tam kde je vykryvac .... tiez tatry sa tam daju krasne cvaknut a letecke snimky.... mini prezentacia alebo nieco take.... potom Elro a kultura fotky ... a priemysel...
Admin
Administrátor fóra

PríspevokZaslal: Po Aug 07, 2006 7:31 am    Predmet: Fotky Odpovedať s citátom

Ohladom novych fotografii. kazda nova fotka, ktora by pribudla na stranke, by musela byt zaplatena. ceny sa pohybuju od Sk 300,- co je pri nejakych 20 ks Sk 6.000,-. momentalne nie je dovod menit povodne, pretoze dreveny kostol bude len drevenym kostolom z akehokolvek ineho uhla. elro fotky su na stranke elro.kezmarok.sk a letecke snimky na stranke su.
je vsak aj dalsia moznost, ako na stranku pridat nove fotky. a to prostrednictvom vas. kedykolvek je mozne, fotky dniest. po zhliadnuti sa urobi vyber a ten bude na stranke uverejneny. tak ako sa to uz stalo aj predtym.
tuto temu nechavame otvorenu a novy material bude na stranku postupne pridavany..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Majky
Častý užívateľ

PríspevokZaslal: Po Aug 07, 2006 1:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

dobre ak budem mat kvalitne a pekne fotky donesiem vam ich a vy sa rozhodnete .... staci ak bude uverejneny autor teda ja ....
oksim
Začiatočný užívateľ

Založený: 10.09.2006

PríspevokZaslal: Ut Sep 12, 2006 3:44 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ta kezmarska stranka...nic moc Sad(( a to je skoda
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Admin
Administrátor fóra

PríspevokZaslal: St Sep 13, 2006 6:52 am    Predmet: nazor Odpovedať s citátom

fakt fundovany nazor...viac by pomohlo, keby nam kazdy uzivatel stranky napisal ako tu stranku vylepsit. hlavne informacne..
Návrat hore
Matchenco
Skúsený užívateľ

Založený: 06.08.2005

PríspevokZaslal: St Sep 13, 2006 1:31 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Pravda, pravda. Už dlhšie sa chystám poslať návrhy na hlavnú stránku aj na travel.kezmarok.sk, raz ten e-mail k vám dorazí Smile
na travel.kezmarok.sk mi vadilo hlavne to, že okolo textu neboli okraje (nebol odsadený od strán), ale už je to opravené.
Návrat hore
Marcel
Začiatočný užívateľ

Založený: 11.05.2005

PríspevokZaslal: St Feb 14, 2007 12:40 pm    Predmet: Dobre by bolo. Odpovedať s citátom

Dobre by bolo, keby na web stránke boli tiež uvedené cirkevné spoločnosti, kde maju kostoly, alebo modlitebne a samozrejme aj rozpis bohoslužieb, ktorý by slúžil pre turistov. Neviem to nájsť na žiadnej webovej stránke, ktorá sa venuje mestu Kežmarok. Keď sa mýlim, prosím, opravte ma. Ďakujem.
Návrat hore
bikerxnx
Začiatočný užívateľ

Založený: 21.05.2007

PríspevokZaslal: Po Máj 21, 2007 9:10 am    Predmet: Obsah a grafika stránky kezmarok.sk Odpovedať s citátom

Dobrý deň. Táto téma ohľadom webovej stránky mesta Kežmarok sa mi zaláčila. Ja by som tiež chcel povedať svoj názor na stránku kezmarok.sk
Osobne si myslim že je obsahovo dosť bohatá, čo je aj dobre Smile , ikeď mi tam chýbajú viac aktuálnejších fotografií. Ďalej čo sa týka grafiky, tak to si myslim že je už vačší problém. Grafika stránky sa mi až tak nepačí Confused , najma tie frame a farebná škála, myslim si, že mesto Kežmarok by si zaslúžilo dizajnovo lepšiu a hlavne krajšiu webovú stránku ako je v súčasnosti. Exclamation
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
bikerxnx
Začiatočný užívateľ

Založený: 21.05.2007

PríspevokZaslal: Po Máj 21, 2007 9:10 am    Predmet: Obsah a grafika stránky kezmarok.sk Odpovedať s citátom

Dobrý deň. Táto téma ohľadom webovej stránky mesta Kežmarok sa mi zaláčila. Ja by som tiež chcel povedať svoj názor na stránku kezmarok.sk
Osobne si myslim že je obsahovo dosť bohatá, čo je aj dobre Smile , ikeď mi tam chýbajú viac aktuálnejších fotografií. Ďalej čo sa týka grafiky, tak to si myslim že je už vačší problém. Grafika stránky sa mi až tak nepačí Confused , najma tie frame a farebná škála, myslim si, že mesto Kežmarok by si zaslúžilo dizajnovo lepšiu a hlavne krajšiu webovú stránku ako je v súčasnosti. Exclamation
Návrat hore
Majky
Častý užívateľ

PríspevokZaslal: So Jún 02, 2007 10:21 pm    Predmet: stranka travel.kezmarok.sk Odpovedať s citátom

No presiel som si tuto propgscnu stranku pre turistov. Okrem spominanych bohosluzieb by som prijal aj lepsie sracovanie map napr Banky atd to znamena priblizovanie si mapy mesta z tej malej sotva vyjdem kde co je rovnako v sekcii Doprava ... Okrem toho mi chyba sekcia Bezpecnost a zdravie alebo podobne zameranie ak som si nevsimol osprv. sa teda kde sa nachadzaju nemocnine pozoarnici policia atd. A telefonne cisla aspon zakladne. Taktiez by sa zisiel prihovor primatora mesta k turistom v cufzom jazyku anktualizovanie obrazovej prilohy fotiek mesta ci uz na tejto alebo na stranke kezmarok.sk v buducnosti trebars aj webcam s vyhladom na mesto a okolie nejaka video sekcia pre turistov alebo kratka ukazka co v meste najdu (reklama) .
Majky
Častý užívateľ

PríspevokZaslal: So Jún 02, 2007 10:22 pm    Predmet: stranka travel.kezmarok.sk Odpovedať s citátom

No presiel som si tuto propgscnu stranku pre turistov. Okrem spominanych bohosluzieb by som prijal aj lepsie sracovanie map napr Banky atd to znamena priblizovanie si mapy mesta z tej malej sotva vyjdem kde co je rovnako v sekcii Doprava ... Okrem toho mi chyba sekcia Bezpecnost a zdravie alebo podobne zameranie ak som si nevsimol osprv. sa teda kde sa nachadzaju nemocnine pozoarnici policia atd. A telefonne cisla aspon zakladne. Taktiez by sa zisiel prihovor primatora mesta k turistom v cufzom jazyku anktualizovanie obrazovej prilohy fotiek mesta ci uz na tejto alebo na stranke kezmarok.sk v buducnosti trebars aj webcam s vyhladom na mesto a okolie nejaka video sekcia pre turistov alebo kratka ukazka co v meste najdu (reklama) .
Patriot
Čestný užívateľ

Založený: 09.05.2005

PríspevokZaslal: Ut Jún 05, 2007 10:17 am    Predmet: Stránka mesta Kežmarok Odpovedať s citátom

Prvým a hlavným nedostatkom stránky je podľa mňa použitá technológia rámcov - frames. Tie spôsobujú na stránke problémy. Napr. pri prehliadaní stránky je v okienku prehliadaca stále tá istá adresa a teda nie je možné z neho kopírovať linku na nejakú konkrétnu sekciu stránky. Takisto to vadí vyhľadávačom, ktoré síce možno linku nájdu, ale ak klikneme na ňu, zobrazí sa stránka bez hornej navigácie. Napr.: http://www.kezmarok.sk/main_read.php?id=808. To má za následok, ze hlavná stránka www.kezmarok.sk má google page rank len 1, čo je podľa mňa na stránku s takým obsahom žalostne málo. Stránka sa tým pádom umiestňuje na horších pozíciách vo výsledkoch vyhľadávania a prichádza tak o množstvo návštevníkov.
Grafika stránky nie je veľmi reprezentatívna, (napr. nie sú odsadené texty) aj keď existujú aj horšie stránky, ale samozrejme aj lepšie.
Sekcia kultúrnych akcií by bola podľa mňa lepšia, ak by sa dalo kultúrne akcie vyhľadávať a triediť podľa dátumu, druhu akcie, miesta konania a pod.
Stránke by určite pomohlo, ak by bola spravená v nejakom redakčnom systéme (o tom som sa tu už vyjadroval), potom by mohli napr. aj užívatelia pridávať obsah (fotky, články, inzeráty, kultúrne akcie....) samozrejme publikované by to bolo po schválení administrátorom.
Preto by mal mestský úrad zvážiť či zaplatiť za kvalitnú stránku, ktorá bude prístupná a navštevovaná, alebo mať stránku len preto, že sa to nosí.
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č.8 : Webová stránka www.kezmarok.sk Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
Strana 4 z 5

Prejdi na: