Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK
Miesto pre Vaše nápady, návrhy, názory...

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Všeobecné otázky a diskusia
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č.9 : Káblová Televízia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Admin
Administrátor fóra

Založený: 12.04.2005

PríspevokZaslal: St Dec 07, 2005 10:33 am    Predmet: progr. struktura Odpovedať s citátom

na tieto otazky sme poziadali o odpoved majetkove oddelenie, ktore tuto agendu vybavuje. ktore indicie mate na mysli ohladom spustenia novej struktury? v kazdom pripade sa zmena planuje na januar 2005, podla dohody s poskytovatelom M-Elektronik. v tychto dnoch by malo dojst k podpisu novej zmluvy. co sa tyka programov, ktore budu vysielat po novom, tak z ankety vyplyva ze v zakladnej ponuke by obcania radi videli - ČT1, MTV POP2, VOX, RTL, DW, RTL2, PRO7.

co sa tyka rozsirenej ponuky, su to : Eurosport, Prima, Hallmark, Spectrum, ČT1, Animal Planet, ČT2, VIVA.

to je poradie prvych 8. o zmenach sa obcania dozvedia prostrednictvom novin, webu a KTV..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
booriis
Častý užívateľ

Založený: 22.04.2005

PríspevokZaslal: St Dec 07, 2005 2:12 pm    Predmet: progr. struktura Odpovedať s citátom

Čo sa týka tých indícií, tak ešte v lete som počul, že zmena má prísť už v septembri, ale dobre, toto už nie je podstatné, vieme, že to bude od nového roku.
Ale stále neviem, či sa ráta aj s nasadením nových kanálov v českom a slovenskom jazyku, napríklad filmové kanály Filmbox, Film +, CS Film, slovenská TV Nautik, česká spravodajská televízia ČT 24 (rád by som ju porovnal s našou TA3), kvalitný športový kanál Galaxie Sport, alebo napríklad už v dotazníku spomínané dokumentárne programy Viasat Explorer alebo Viasat History... atď. Ráta sa aj so zaradením niektorých z týchto kanálov?
Vopred ďakujem za odpoveď .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
booriis
Častý užívateľ

PríspevokZaslal: St Dec 07, 2005 2:15 pm    Predmet: P. S. Odpovedať s citátom

P. S.: Nechcem znevažovať výsledky ankety a výber občanov, ale načo nám je v ZÁKLADNEJ ponuke 6 (slovom šesť) nemeckých kanálov?????????..... Nerozumiem... A koľko ľudí sa zapojilo do ankety?
Návrat hore
solids
Začiatočný užívateľ

Založený: 29.04.2005

PríspevokZaslal: Št Dec 08, 2005 7:31 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj vsetci.Chcem sa opitat vsetkych kompetentnych ktory rozhoduju o skladbe programov kablovej TV. ci je takato skladba programov naozaj ta naj za tie peniaze ktore za nu platime.Myslim si ze naozaj vrchol drzosti bol posledny pridany kanal DUNA madari.Je kopec inych atraktyvnych Tv programov a hlavne v slovenskej alebo ceskej reci.Mali by sa vsetci ty ktory to ovplivnuju zamysliet nad tym ci sa naozaj neda ponuknut kvalitnejsia ponuka TV programov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Spawn
Začiatočný užívateľ

Založený: 14.04.2005

PríspevokZaslal: Po Dec 19, 2005 4:53 am    Predmet: Pripomienky ku kablovke Odpovedať s citátom

Som uzivatelom kablovky len nedavno, no uz som zaznamenal zopar chybiciek krasy, ktore mi strpcuju zivot:

- pocas vysielania tv JOJ som niekolko krat zaznamenal silne vrcanie zvuku, ktore trvalo aj niekolko minut. Na niektorych miestach prehlusilo zvuk relacie natolko, ze nebol zrorumitelny. Nejedna sa pritom o chybu TV.
- na kanaloch ako Discovery alebo Animal planet velmi casto vypadava cesky preklad. Program tak bezi len v anglictine aj 2 dni za sebou.
- taktiez som zaznamenal namiesto vysielania iba chybove hlasenie na ciernom pozadi.
- no a na zaver este pripajam kritiku madarskej stanice Duna. Myslim, ze v Kezmarku je len minimum (ak vobec niekto) ludi, prejavujucich zaujem o sledovanie madarskej TV. Ja som teda zasadne proti. Skor by som privital nejaky polsky program, ale ako tu uz bolo napisane, vyber je omnoho sirsi.
Návrat hore
Kežmarčan
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: Po Dec 19, 2005 4:21 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Spawnovi poskytnem korektnu odpoved tykajucu sa kablovej tv, kežmarska kablovka sa vyznacuje tym, ze mysli nielen na strohe poskytovanie televizneho signalu, no v ramci sluzieb zakaznikom sa stara i o doplnkove sluzby. Takze vrcanie na joj sluzi na prekrytie jej infantilneho spravodajstva, je to v zaujme bezpecnosti abonentov. Obcasne vypadavanie obrazu sluzi ako zdravotna prestavka, uvedomme si kolko penazi u ocneho nam takymto sposobom sofistikovane usetria ! No a vypadavanie ceskeho ci slovenskeho prekladu, jednoduche. Nikde sa lepsie nenaucime cudzi jazyk ako sledovanim cudzojazycnych programov. Na mieste Spawna by som prevadzkovatelom poslal dakovny list, a nie ich len takymto sposobom neopravnene obvinovat !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
booriis
Častý užívateľ

PríspevokZaslal: Št Dec 22, 2005 11:05 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Zda sa, ze trochu "buditelskych" slov padlo na urodnu podu a mame v kablovke niektore nove programy. Gratulujem, len tak dalej, stale je co zlepsovat!

P. S.: Mozno by som mal este technicku otazku: nedal by sa FILMBOX presunut na taky kanal a normu, ktore su dostupne aj na starsich typoch televizoroch. Hadam sa da o tom pouvazovat... Wink
Návrat hore
booriis
Častý užívateľ

PríspevokZaslal: Št Dec 22, 2005 11:10 am    Predmet: Odpovedať s citátom

trosku nesustredenia a hop, je tu chyba! az som sa zacervenal Embarassed samozrejme, ze na starsich typoch televizorov... Rolling Eyes
Návrat hore
Kežmarčan
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: Št Dec 22, 2005 5:53 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Uz som videl vselico, tak zasadnu gramaticku chybu, aka sa vyskytla v booriisovom clanku. To sa neodpusta...
Návrat hore
Kežmarčan
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: Št Dec 22, 2005 5:56 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

A teraz ku kablovke trosku vaznejsie. Nemyslim si, ze by som sa chcel stazovat na nejake zavazne problemy. Spektrum programov a najma po zmenach od noveho roka bude este pestrejsie. No i sucasne mi vyhovovalo. Obcasne vypadky som nebral ako nic strasne, dolezitejsia bolo pre mna ostatnych cca 97 % casu, kedy bol obraz a zvuk kvalitny a nemozno sa nanho stazovat.
Návrat hore
Marcel
Začiatočný užívateľ

Založený: 11.05.2005

PríspevokZaslal: So Dec 31, 2005 2:16 pm    Predmet: zakladna zozstava pre koho? Odpovedať s citátom

Chcem dat zaviest kablovu televiziu rodicom, ktori su vo veku cca 65 rokov. Po precitani navrhu zakladnej zostavy ma napadlo, ze to nieje zostava pre obyvytelov mesta Kezmarok, ale asi pre turistov nemecky hovoriacich.
Taketo zlozenie je dostupne na starych satelitnych prijimacoch okrem ČT1. Question
Návrat hore
2266
Anonymný

PríspevokZaslal: St Jan 04, 2006 12:05 pm    Predmet: Re: zakladna zozstava pre koho? Odpovedať s citátom

Marcel Napísal:
Chcem dat zaviest kablovu televiziu rodicom, ktori su vo veku cca 65 rokov. Po precitani navrhu zakladnej zostavy ma napadlo, ze to nieje zostava pre obyvytelov mesta Kezmarok, ale asi pre turistov nemecky hovoriacich.
Taketo zlozenie je dostupne na starych satelitnych prijimacoch okrem ČT1. Question

No ja neviem, ale 1 nemecký program v celej ponuke to je ponuka pre nemeckých turistov? To sa všetci naučili po slovensky alebo česky?
Návrat hore
Marcel
Začiatočný užívateľ

Založený: 11.05.2005

PríspevokZaslal: St Jan 04, 2006 9:59 pm    Predmet: Re:Anonim 2266 Odpovedať s citátom

Zlatý anoným, na tento článok som reagoval od admina, tak neviem čo to je za reakcia na môj článok. Podľa teba (anoným 2266) z týchto uvedených televíznych staníc je len jedna nemecká? ČT1, MTV POP2, VOX, RTL, DW, RTL2, PRO7.
Ďakujem.

[quote="Admin"]na tieto otazky sme poziadali o odpoved majetkove oddelenie, ktore tuto agendu vybavuje. ktore indicie mate na mysli ohladom spustenia novej struktury? v kazdom pripade sa zmena planuje na januar 2005, podla dohody s poskytovatelom M-Elektronik. v tychto dnoch by malo dojst k podpisu novej zmluvy. co sa tyka programov, ktore budu vysielat po novom, tak z ankety vyplyva ze v zakladnej ponuke by obcania radi videli - ČT1, MTV POP2, VOX, RTL, DW, RTL2, PRO7.

co sa tyka rozsirenej ponuky, su to : Eurosport, Prima, Hallmark, Spectrum, ČT1, Animal Planet, ČT2, VIVA.

to je poradie prvych 8. o zmenach sa obcania dozvedia prostrednictvom novin, webu a KTV..[/quote
Návrat hore
Krompašský Patriot
Anonymný

PríspevokZaslal: Ne Feb 26, 2006 6:45 pm    Predmet: Internet Odpovedať s citátom

Len pre informaciu Kežmarčanov: V krompachoch máme internet cez mikrovlnky od jednej spoločnosti a cez kablovku od miestnej kablovky. Cena cez kablovku je 300 Sk mesačne a 1000 Sk depozit za modem.
Cez mikrovlnku cennik na www.netiq.sk. Rychlosť je veľmi slušná. V Krompachoch je asi 600 pripojených. Šli do toho určite obrovské peniaze, ale prínos je tiež obrovský. Bežia cez to aj firmy. Možno by sa to dalo aj u Vás.
Návrat hore
solids
Začiatočný užívateľ

PríspevokZaslal: Št Máj 04, 2006 8:34 pm    Predmet: Programova ponuka Odpovedať s citátom

Zdravym.Myslim že sme si všetci všimli zmeny ktorou Kežmarská káblovka prešla.Myslim že naozaj k lepšiemu a dúfam že bude aj v takom trende pokračovať.Na začiatku roka 2006 sa zmenila programová ponuka ktorá je naozaj lepšia a rozmanitejšia ako ta predošla aj keď si myslim že neake tie rezervy zlepšenia by sa ešte dali urobyť.V apríli sa začalo aj obrazové vysielanie KTV ktore si tiež myslim že začalo velmi dobre.A teraz v máji posledná zmena ktorá bola znova v programovej ponuke.Filmovy kanal FILMBOX bol vymeneny za taktiež filmovy kanal NONSTOPKINO ktory je ponukou kvalitnejši<moj nazor> aj keď si myslim že mohol byť vymeneny iny kanal ako FILMBOX.Ale ja sa chcem kompetentnych opitat či Tv kanal NONSTOPKINO bude v stalej ponuke a nebude znova zameneni za neaky iny TV kanal pretože ako som sa dočital na web stranke http://www.spi-film.sk/nonstopkino/titulna-stranka/
tento TV kanal by mal byť od jula respektyvne augusta zakodovany.
Dufam že konečne bude v ponuke kvalitny filmovy Tv kanal a nebude sa menit každy mesiac tak ako si to kompetentny zmyslia.Myslim že poplatok nieje až taky nizky takže by sa patrilo podla toho kompetentnym aj spravat a nemenit ponuku tak ako si to niekto zmysli.S pozdravom Solid
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č.9 : Káblová Televízia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
Strana 2 z 3

Prejdi na: