Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK
Miesto pre Vaše nápady, návrhy, názory...

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Všeobecné otázky a diskusia
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č.9 : Káblová Televízia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
dakto25
Anonymný

PríspevokZaslal: Št Máj 11, 2006 12:37 pm    Predmet: Re: WI-FI Odpovedať s citátom

Admin Napísal:
v lubici je sireny internet aj prostrednictvom wi-fi. poskytovatel tohto pripojenia zije v kezmarku a bola snaha rozsirit signal aj tam. v akom rozsahu je sireny, je nezname.

Kto siri v lubici wifi, a aku cast pokryva? Mal by som zaujem, pls info
Návrat hore
Admin
Administrátor fóra

Založený: 12.04.2005

PríspevokZaslal: Št Máj 11, 2006 12:50 pm    Predmet: internet Odpovedať s citátom

napiste prosim na webmaster@kezmarok.sk, kvoli zamedzeniu sireniu reklamy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
milo
Začiatočný užívateľ

Založený: 28.08.2005

PríspevokZaslal: Pi Máj 26, 2006 4:59 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

včera t.j. 25.05.2006 vypadla na Severe kablovka, asi o 20:15 hod.napriek tomu, že som volal p.Jurdíkovi nabehla až ráno okolo 07:15.
Možno by na to nehnevalo ale akurát vtedy dávali animovaný film na ČT1 a dcéra ho chcela pozerať. Rád by som vedel ako to je s takýmito opravami, pretože nechcem hneď volať primátora, aj keď som to už raz urobil a káblovka nabehla do polhodiny pretože p.Jurdík sa nejako nemal k činu. A to už nehovorím že vyše týždňa nejde ten nový program Nonstop kino. Mám si pýtať peniaze nazad za nedodané služby?Pre jedinca sú to len halierové záležitosti ale keby to urobili všetci neviem neviem.
wolfik
Začiatočný užívateľ

Založený: 11.11.2005

PríspevokZaslal: Pi Mar 02, 2007 6:13 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Dobry den.Chcel by som sa opytat ako je to s tou kablovkou ?Kde najdem nejake informacie ? A ceny ? Neviem ani ake programy su v ponuke a kolko sa za to plati.Viete mi povedat kde najdem nejake info ? Dakujem Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Admin
Administrátor fóra

Založený: 12.04.2005

PríspevokZaslal: Po Mar 05, 2007 10:17 am    Predmet: káblovka Odpovedať s citátom

Na tieto otázky Vám odpovie p. Džurná, ktorá má káblovku na starosti:

052/4660123
dzurna@kezmarok.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č.9 : Káblová Televízia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Prejdi na: