Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK
Miesto pre Vaše nápady, návrhy, názory...

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Vaše nápady a návrhy
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č.1 : Nápady a návrhy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Vlado
Anonymný

PríspevokZaslal: Pi Aug 12, 2005 10:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak treba vyskusat zvucnejsie kapely ktore nieco maju odohrate.Nebol som v Kezmarku ked mal byt koncert Horkyze ale pocul som ze bol zruseny,preco?Co take kapely ako Tublatanka,Team,Gladiator a pri velkom zazraku aj Elan.Aj keby sa neaku kapelu podarilo dostat do mesta tak by sa zas niekto chcel riadne nabalit na vstupnom a potom sa cudujeme ze je slaba navstevnost.
Návrat hore
Patriot
Čestný užívateľ

Založený: 09.05.2005

PríspevokZaslal: So Aug 13, 2005 9:27 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslim si, ze kapelu nie je problem dotiahnut. V tom to ale nie je. Ak sa platí, nemajú dôvod neprísť. Ide o to, ak zaplatíme takejto kapele mastný honorár (za párky s pivom koncert isto neodohrajú), či dokážeme tieto náklady vykryť počtom návštevníkov a cenou vstupného. Jednoducho, chce to aj do kultúry v meste vniesť podnikateľského ducha. Brick wall
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Jozefi
Častý užívateľ

Založený: 24.04.2005

PríspevokZaslal: So Aug 13, 2005 5:10 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

TAK TAK Patriot má pravdu Mr. Green
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Patriot
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: Ne Aug 14, 2005 1:02 pm    Predmet: Amfiteater Odpovedať s citátom

Je po dalsom rocniku festivalu Lokal Life. Mnozstvo kapiel a dj-ov. Jednoducho zabava az do rana. Aj pocasie tohto roku prialo!
Touto cestou by som chcel podakovat celemu realizacnemu teamu!
Ponorka, len tak dalej! Applause
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Vlado
Anonymný

PríspevokZaslal: St Aug 17, 2005 9:45 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Podla mna taka kapela si moze pytat tak za jeden koncert do 15tis.Pri vstupnom 100sk by sa naklady na jej honorar dokazali splnit,lanze to by sme museli zit asi v inom meste aby sme nemysleli len na velke zisky.
Návrat hore
Patriot
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: St Aug 17, 2005 10:58 am    Predmet: kapely Odpovedať s citátom

Su kapely, ktore hraju zadarmo a su kapely ktore ziadaju astronomicke ciastky. Tak ako kazdy iny tovar ci sluzba. Samozrejme by mala tomu zodpovedat uroven produkcie. Boli tu spomenute kapely ako Gladiator ci Elan. Fakt si myslis ze takej kapele staci 15 tisic? To sa musim zasmiat. Myslim ze Jozo Raz dostava za ucast na mitingoch istej politickej strany niekolkonasobne viac.
Mne pride ta debata o kapelach a amfiteatri dost divna. Treba sa veci pozriet realne. Kazda zabava nieco stoji a niekto to musi zaplatit. Nic nie je zadarmo. A dotovat zabavu (z mestskeho rozpoctu), na ktoru pride 30 ludi nema vyznam. Brick wall
Návrat hore
Vlado
Anonymný

PríspevokZaslal: St Aug 17, 2005 9:43 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslim si ze na spicku slovenskych kapiel by prislo viac ludi ako 30.Preco by mesto nemohlo pomôst?Ved na okoli su mensie mesta/Podolinec,Cerveny Klastor/mohli zabezpecit koncert kapeli Gladiator preco to nejde v Kezmarku?To nie je len otazka penazi ale aj o schopnosti ludi pre mesto pre nieco urobit,kto to ma na zodpovednosti.
Návrat hore
Patriot
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: Pi Aug 19, 2005 10:47 am    Predmet: kultura v kk Odpovedať s citátom

Podla mna mesto len velmi tazko zorganizuje taky koncert. Aj to jedine vtedy, ak kulturu maju nastarosti ludia fakt zapaleni pre vec, ale hlavne tomu musia rozumiet. Myslim, ze iniciativa by mala vychadzat z inych organizatorov, ktori s tym maju skusenosti a mesto by malo pomoct financne. Idea
V niektorom starsom prispevku som pisal, ze by bolo dobre zanechavat nejake trvale svedectvo remeselnikov z ELRA v podobe soch, plastik a pod., ktore by boli vystavene na roznych priestranstvach. Vedeli ste o tom, ze na festivale Hodokvas robia festivalovu sochu prave kezmarski kovaci? Applause Niekde to mozne je a niekde nie.
Návrat hore
Kežmarčan
Čestný užívateľ

Založený: 29.04.2005

PríspevokZaslal: Pi Aug 19, 2005 4:11 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Výstižné Patriot, najmä tým ukončením. V tom spočíva problém EĽRO, žalostne mu chýba inovácia, nápaditosť. Počas tohto týždňa som sa zúčastnil Bažant kinematograf-u. Bol som dosť prekvapený učasťou, keďže som čakal, že tam budeme ešte so zopár odvážlivcami jediní kultúrychtiví ako to býva pri väčšine podujatí. Skvelá atmosféra v krásnom prostredí, tak by som hodnotil spomenuté podujatie, ktoré pritiahlo relatívne dosť obyvateľkov a návštevníkov mesta. Už dávnejšie som rozmýšľal ako by sa dalo pre ľudí zaujímavo riešiť kultúrne leto. Riešenie vidím v pravidelných podujatiach pododbného typu využitím tohto miesta. Rôzne menšie skupiny by sa podľa mňa rady predstavili svetu i takymto spôsobom.Podujatia by mohli podporiť majitelia terás v okolí, aj z ktorých by ľudia mohli koncerty pozorovať a tým zvyšovať tržbu spomínaným terasám. Časť peňazí by mohlo ísť z mesta. Predtým by som však navrhoval podmínovať tie nešťastné záchody pred radnicou, zrovnať ich so zemou a možeme začať Very Happy
Návrat hore
Vlado
Anonymný

PríspevokZaslal: Ne Aug 21, 2005 8:32 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Treba dostat ludi do mesta nie naopak.Netraba sa stale vyhovarat ako sa to neda urobit ale hladat riesenie ako by sa to dalo urobit.Kezmarok potrebuje vratit zivot,akcie podobne ako Bazant kinematograf su dobrym prikladom.Dobry napad je dostat nieco aj pred radnicu.Podium postavene je a vyuziva sa len na Elro a vianocne trhy.
Návrat hore
doorway
Začiatočný užívateľ

Založený: 13.05.2005

PríspevokZaslal: Ut Aug 23, 2005 12:16 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som sa s Patriotom tiež zúčastňoval tejto akcie. Bolo to super, až na jednu chybičku. Mne osobne dosť vadili spoluobčania pod vplyvom alkoholu, ktorí si v blízkosti premietania liečili svoje komplexy, alebo tí ktorí si tam iba prišli pokecať a film ich vôbec nezaujímal. Už som tam niekedy vážne dostaval nervy. Evil or Very Mad
Návrat hore
Kežmarčan
Čestný užívateľ

Založený: 29.04.2005

PríspevokZaslal: So Sep 17, 2005 10:57 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Pred niekolkymi dnami sme zaznamenali informaciu o znehodnoteni pamatnika profesora Alfreda Grosza, okrem toho sme sa dockali, ze svoj intelekt sa podarilo verne vykreslit i istemu pseudo cloveku, ktory sprejom pomaloval dreveny ev. kostol. Je samozrejme dobre, ze mesto sa snazi o odstranenie tychto skod, no je pravdepodobne, ze pododobne kulturne zverstva sa budu opakovat. Jednym z moznych rieseni ako proti tomu bojovat by podla mna bolo pomocou trestneho oznamenia, kedze bez toho im iba dokazujeme, ze si naozaj mozu robit co chcu.
Návrat hore
:-(
Anonymný

PríspevokZaslal: Ut Nov 15, 2005 3:56 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

kedy zburate gympel, je to nebezpecna stavba,ujo je statik a vraj nieco taja...
Návrat hore
Anonymný

PríspevokZaslal: Pi Mar 10, 2006 12:29 pm    Predmet: Re: Vaše nápady a návrhy Odpovedať s citátom

Admin Napísal:
Vaše nápady a návrhy

Som sice zo Svitu,ale bol som dnes v KK a vsimol som si,ze este stale mate vianocnu vyzdobu,vid Hviezdoslavova ulica.O chvilu je tu Velka noc,myslim,ze by sa patrilo ju dat dole.Pekny den prajem.Z.L.
Návrat hore
Patriot
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: Ne Mar 12, 2006 9:06 pm    Predmet: Vianoce Odpovedať s citátom

Každý deň budú vraj Vianoce... Very Happy
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č.1 : Nápady a návrhy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
Strana 3 z 4

Prejdi na: