Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK
Miesto pre Vaše nápady, návrhy, názory...

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Vaše nápady a návrhy
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č.1 : Nápady a návrhy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
JADRO
Anonymný

PríspevokZaslal: Ne Júl 03, 2005 9:02 pm    Predmet: Forum Odpovedať s citátom

Co tak zoradit prispevky od najnovsieho po najstarsi?
Návrat hore
Pepo
Začiatočný užívateľ

Založený: 15.07.2005

PríspevokZaslal: Pi Júl 15, 2005 1:03 pm    Predmet: Re: Vaše nápady a návrhy Odpovedať s citátom

Admin Napísal:
Vaše nápady a návrhy

poprvýkrát na tejto stánke píšem a píšem a píšem.........
Patriot
Čestný užívateľ

Založený: 09.05.2005

PríspevokZaslal: So Júl 16, 2005 9:04 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak vitaj Pepo! Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
vlado
Anonymný

PríspevokZaslal: Ne Júl 17, 2005 9:34 pm    Predmet: Amfiteater Odpovedať s citátom

Prečo sa tak málo využiva amfiteater?Čo bude so strelnicou,bude sa niekedy rekonštruovat?
Návrat hore
Patriot
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: St Júl 20, 2005 9:31 am    Predmet: amfiteáter Odpovedať s citátom

Otázka by možno mala znieť: Kto zrobí kultúrnu akciu na amfiteátri Question Takých subjektov je v meste málo (a možno ani nie), ale snahu určite majú. A návštevnosť kultúrnych podujatí v meste je aj obrazom kultúrnej úrovne. Kým na Superstar bol amfik preplnený, na koncerte Petra Lipu (ktorý bol fakt umeleckým zážitkom) bola sála MsKS sotva do polovice zaplnená. Určite to má na svedomí aj momentálna popularita superstar, ale umelecké výkony sú určite nezrovnateľné.
Podujatie, ktoré má šancu stať sa jedným z najväčších pravidelných podujatí v meste organizuje klub Ponorka a je to festival Lokal Life - toho roku už tretí ročník. Hudobných festivalov pre mladých je na východnom Slovensku pomerne málo a preto som rád, že jeden sa organizuje práve v Kežmarku Exclamation
Na strelnicu som tiež niekde na fóre dával otázku, no zatiaľ nikto nedal odpoveď.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Admin
Administrátor fóra

Založený: 12.04.2005

PríspevokZaslal: St Júl 20, 2005 8:39 pm    Predmet: Odpovede Odpovedať s citátom

Amfiteater ma v kompetencii mestske kulturne stredisko. tam sa mozete obraciat s kazdou otazkou.

LOKAL LIFE 005 bude urcite zaujimave a clenovia Ponorky odvadzaju kvalitnu pracu aj pri propagacii podujatia. mozeme sa len tesit ze uz tu je dalsi rocnik

Otazak strelnice je momentalne neriesena. akonahle sa objavia nove informacie, tu ich najdete.
Návrat hore
Vlado
Anonymný

PríspevokZaslal: Št Júl 21, 2005 9:43 pm    Predmet: Amfiteater Odpovedať s citátom

Kto urobi kulturnu akciu na amfiteatri?Hadam ludia ktory to maju v meste na zodpovednost.Nie len Superstarom zije Slovensko,su aj ine kapeli ktore dokazu zaplnit amfiteater.
Návrat hore
Kežmarčan
Čestný užívateľ

Založený: 29.04.2005

PríspevokZaslal: Št Júl 21, 2005 9:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ktore ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Patriot
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: Pi Júl 22, 2005 12:48 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Účasť hocijakej kapely nie je zárukou vysokej návštevnosti podujatia. Veľký význam aj má marketing a reklama. Think
Návrat hore
Jozefi
Častý užívateľ

Založený: 24.04.2005

PríspevokZaslal: Št Júl 28, 2005 10:50 am    Predmet: Šport v Kežmarku Odpovedať s citátom

Páni chcem sa opýtať aký je najúspešnejší šport čo sa týka počtu ocenení v Kežmarku?
Máme aj nejaké medzinárodné úspechy???
Návrat hore
Patriot
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: Št Júl 28, 2005 11:57 am    Predmet: Šport v KK Odpovedať s citátom

Športové dianie síce nejako extra nesledujem, ale medzinárodné úspechy kežmarský šport určite má. Myslím že v lyžovaní a lukostreľbe určite. Think
Návrat hore
Jozefi
Častý užívateľ

Založený: 24.04.2005

PríspevokZaslal: Št Júl 28, 2005 12:06 pm    Predmet: Pravda Odpovedať s citátom

Lukostrelba? Je to pravda. Len maju existencny problem Think
Vsetci zgrlosi v kezmarku podporuju len football s ten hrame za 256-tu ligu Smile
Lyzovanie beriem ale nikoho s takym zameranim nepoznam.
Bol by niekto ochotny vobec podporit taketo sporty? Question Exclamation Exclamation
Návrat hore
Patriot
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: Pi Aug 05, 2005 11:54 am    Predmet: Amfiteater Odpovedať s citátom

Este k amfiteatru:
V pondelok 1. 8. podvecer sme vysli s doorway-om do mesta. Zaculi sme nejaku hudbu, tak sme za vybrali za zvukovymi vibraciami. Tie nas doviedli az na amfiteater. Tam hrala kapela Stoleti nudy. Napriek tomu, ze kapela hrala celkom v pohode rock, tam bolo asi len 30 ludi (aj s kapelou). Mozno ze je to tym, ze sme prisli na zaver, ale neverim, ze by pocas koncertu odisiel vacsi pocet ludi.
Kde asi tak nastala chyba? Ocenujem snahu organizatorov, ze takyto koncert usporiadali. Tych par skladieb co sme stihli, aspon ciastocne zahnalo nas hlad po dobrom koncerte. Ale podla mojho nazoru zorganizovat nestaci. Ja ako kezmarcan som fakt nevedel, ze sa taketo podujatie kona( a co obyvatelia inych miest a samozrejme turisti Question ). Mozno mi bude niekto oponovat, ze nejake plagaty boli rozlepene a informacia mozno Question bola uvedena vo viacerych mediach, a ten kto chcel najst informaciu, tak ju nasiel. Ale reklama nie je len informovanie Exclamation Vysledok akcie hovori za vsetko.
Návrat hore
Kežmarčan
Čestný užívateľ

Založený: 29.04.2005

PríspevokZaslal: Ne Aug 07, 2005 9:42 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Toto podujatie, myslím, bolo organizované dosť na poslednú chvíľu. Plagáty som si všimol, ak by som bol v ten deň v Kežmarku, zúčastnil by som sa ho. Je to začarovaný kruh, ľudia hovoria, že kultúry pre mladých niet, organizátori, že niet pre koho. O kultúru by sa v oveľa väčšej miere mali starať podnikatelia v rôznych sférach, treba však premyslieť koho pre koho a ako. Pod ako je dôležité i ako spropagovať, zaujať.
Návrat hore
Patriot
Čestný užívateľ

PríspevokZaslal: Po Aug 08, 2005 8:34 am    Predmet: kultura v kk Odpovedať s citátom

Presne tak! Veci ktore su dotovane a robia sa len preto aby sa robili, nikdy nebudu robene efektivne. Ale podnikatel si vsetko premysli, ak ma takuto akciu usporiadat (mal by). Rolling Eyes
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č.1 : Nápady a návrhy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
Strana 2 z 4

Prejdi na: