Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK
Miesto pre Vaše nápady, návrhy, názory...

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Nezaraditeľné
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č.2 : Nezaraditeľné
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
milo
Začiatočný užívateľ

Založený: 28.08.2005

PríspevokZaslal: St Nov 22, 2006 4:22 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

musim sa ospravedlnit, az neskor som si uvedomil ze chodnik pri kasarnach opravovali potom co bol rozkopany, tusim davali pod neho nejake kable
2/ o mestske parky by sa nemohli starat trebars skauti?,
ake su vlastne skautske aktivity ? ja viem iba o betlehemskom svetle a detskom ihrisku cez ELRO
Matchenco
Skúsený užívateľ

Založený: 06.08.2005

PríspevokZaslal: Št Nov 23, 2006 5:00 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemyslim si, ze by udrzba parkov bola povinnost prave skautov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Matchenco
Skúsený užívateľ

PríspevokZaslal: So Dec 02, 2006 3:16 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Aby sa tu stale len nekritizovalo... potesilo ma, ze dnes dal cez Lubicky potok novy most, veminil sa plot na futbalovom stadione a na Juhu za zalepili niektore diery na chodnikoch a vybudoval novy chodnik od noveho parkoviska za bytovkou na Kosickej.
Návrat hore
Kežmarčan
Čestný užívateľ

Založený: 29.04.2005

PríspevokZaslal: So Dec 02, 2006 3:42 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

...a vsetko sa udialo zahadne tesne pred volbami...a ked uz sa vsetko muselo robit v tomto nenapadnom obdobi, mohlo sa obcas prihliadnut na kvalitu a vzhlad tychto predvolebnych diel. mam na mysli najma chodniky.
Návrat hore
obcan_mesta
Častý užívateľ

Založený: 27.12.2005

PríspevokZaslal: Ne Dec 03, 2006 10:37 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak a máme tu výsledky volieb. Podľa neoficiálnych výsledkov vyhral staronový primátor Igor Šajtlava! Tak nech sa mu darí a nech splní aspoň polovicu z toho, čo si zaumienil. A hlavne NECH SA Už KONEčNE DORIEšI TEN NEKONEčNý SPOR S LUBICOU! I keď mám strach, že odkedy je vo vláde Harabin, tak o výsledku je dopredu rozhodnuté. Samozrejme v neprespech nášho mesta Crying or Very sad
Tak či tak, dúfajme, že platí staré známe "Vyhral najlepší"...
Návrat hore
Jarmila
Začiatočný užívateľ

Založený: 16.02.2006

PríspevokZaslal: Po Dec 04, 2006 8:34 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Televizna debata kandidatov na post primatora ukazala, verim, vsetkym
Kezmarcanom, kto na to ma, a kto knadidoval asi omylom. Drzala som palce cloveku, ktory ma nadhlad, charakter a chut pracovat. Myslim, ze nas bolo
viac a tak vyhral p. Ing. Sajtlava.
Prajem staronovemu primatorovi do dalsich styroch rokov pevne zdravie,
sikovnych ludi okolo seba a vela stastia.
Návrat hore
Matchenco
Skúsený užívateľ

PríspevokZaslal: St Dec 06, 2006 6:47 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja tiez Very Happy
Návrat hore
Majky
Častý užívateľ

Založený: 08.04.2006

PríspevokZaslal: St Dec 06, 2006 8:53 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Pan primator nech sa Vam dari aj v nasledujucom obdobi vela poyitivnzch informacii pre obcanov a uspechov pre Vas. Majky
obcan_mesta
Častý užívateľ

PríspevokZaslal: So Dec 23, 2006 2:27 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdravím,

chcel by som reagovať na problém s dodávkou pitnej vody do bytovky na ulici Kuzmányho v našom meste. Situácia je otrasná a keďže u kompetentných som nepochodil, rozhodol som sa o svojom probléme napísať na tomto fóre. Dňa 14 decembra 2006 bola dodávka pitnej vody prerušená a do dnešného dňa, t.j deň pred Vianocami nedošlo k náprave. Problém si každá strana, na ktorú som sa obrátil prehadzuje medzi sebou ako horúci zemiak a ja ako zákazník Podtatranskej Vodárenskej Spoločnosti musím platiť za to, že voda jednoducho netečie. Kde je vlastne pes zakopaný neviem. Včera boli u nás technici z PVS a podľa nich je všetko v poriadku. Ale asi iba teoreticky, lebo prakticky sa po otvorení vodovodných kohútikov ozve s potrubia iba syčanie namiesto prúdu vody. Problém som sa rozhodol riešiť aj telefonicky na ústredi PVS v Poprade. Neviem pravdepodobne sa tam čerpajú už dovolenky, lebo ani predvčerom, ani včera som sa nikde nedovolal, iba ku jednej pracovníčke, ktorá sa ma neúspešne pokúšala prepojiť na oddelenie reklamácii. Obrátil som sa takisto aj na Mestský podnik bytového hospodárstva, a podľa ich zamestnanca je všetko v poriadku. Dnes už bola jeho verzia iná, údajne je príčinou výpadku dodávky vody nízky tlak v potrubí. Tak kde je vlastne pravda? Asi každý človek sa domyslí ako sa žije v domácnosti bez pitnej vody. Je to nepraktické, nehygienické a hlavne maximálne nezdravé.
Nemám v úmysle niekomu robiť zlé meno, ale jednoducho už neviem ako ďalej. Ak Vám týždeň niečo nebude fungovať a technik vám povie, že všetko je v poriadku, nenahnevalo by to aj vás?
Využívam iba svoje právo ako občana vyjadriť nespokojnosť so situáciou,lebo klasickou cestou som nedosiahol nič.
V prípade, že by mal niekto na mňa ťažké srdce, že píšem klamstvá nie je problém stretnúť sa osobne a dokázať mu pravdivosť týchto riadkov.
Návrat hore
Majky
Častý užívateľ

Založený: 08.04.2006

PríspevokZaslal: Ne Jan 07, 2007 2:54 am    Predmet: Vodovod Odpovedať s citátom

No treba dodat ze PVS je majoritny dodavatel vody n vasom okrese. Je to typicke pre nase Slovensko sak obcan pomoz si sam a to plati asi aj vo Vasom pripade. Podla mojho nazoru strata tlaku v potrubi ktore je na sidlisku je mozna stane sa aj to ale kedze je to sidlisko predsa tie rozvody nemaju 5é rokov tak nechapem nezaujem kompetentych viete kazdy ved to sa vyriesi ale keby tak vodu nemali doma oni prisli by aj z Bratislavy kontrolovat tlka vody. Podla mna je to problem PVS a mali by sa tym zaoberat ale naco su monopol a vy skuste sa odpojit od vody iny poskytovatel nieje a studnu nemate, takze ste na nich odkazany a je smutne ze prave pred sviatkami sa take cosi stane ved ani mrazy neboli nic a su take problemy. Viem ze velky problem je aj v casti pri tej drevenj bude myslim pohostinstvo na kuzmanyho ulici casto tam odcepravali fekalie najma v rannych hodinach asi je tam zel urobene spadovanie potruba resp vysoky nazar vzdy to chodievali tahat autom neviem ci to dali do poriadku ale aspon vidno ze snaha napravit problemy je niekedy leniva. A stazovat sa na vodovdy je hlupost tie na sidliskach boli dobre aslebo aspon mali by byt dobre dimenzovane. A ak sa vyjadruju ze je vsrtko ok svedci to o ich neodbornosti a neochote ak vznikne nejaky problem treba pani vodari aj pouvazovat nad chybou nilen prist a obkecat ..... ako to my slovaci robime.
obcan_mesta
Častý užívateľ

PríspevokZaslal: Po Feb 05, 2007 6:49 pm    Predmet: Deja vu.... Odpovedať s citátom

A je tu zase raz zima a mňa pochytil pocit deja vu. Prečo? Lebo sa človek ide v meste tradične ako každý rok zabiť. Zľadovatelé chodníky, na ktorých je taká hrubá vrstva ľadu, že by sa na ňom dalo korčulovať, to je smutná realita každej zimy v našom meste. Špeciálne by som sa chcel poďakovať majiteľovi drogérie Tikurrila na Starom trhu, ktorý má asi málo personálu, pretože pred jeho obchodom je rok čo rok chodník v zľadovatelom stave. To isté platí pre personál Sintry takisto na spomínanej ulici. A rok čo rok tadiaľ chodím a vždy sa tu presvedčím, že zemská gravitácia naozaj funguje. Chválabohu vždy sa to skončí modrinami a nie zlomeninou. Takisto v špeciálnom stave sú aj chodníky a cestné komunikácie na sídlisku Juh. Nuž naozaj vidieť, že je to "územie nikoho", lebo nikto sa o ich údržbu nestará. Zaujímalo by ma, čo robí mestská polícia? Nemala by dohliadať na stav chodníkov? Už mi je zo toho zle, vždy si poviem, že tento rok to bude o niečom inom a vždy sa potom smejem sám sebe aký som naivný. Je to však taký smiech cez slzy lebo spadnúť na zadok je často dosť bolestivé. Aby však raz na zadok nespadol majiteľ domu/obchodu pri ktorom je chodník, ktorý pripomína klzisko ak niekto na ňom tak nešťastne spadne až si niečo zlomí. Platiť bolestné totiž nie je lacná záležitosť...
Návrat hore
marko
Začiatočný užívateľ

Založený: 25.04.2005

PríspevokZaslal: Ne Feb 11, 2007 10:43 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Chcel by som len odkazat autorovi prispevku nadomnou, ze chodniky su majetkom mesta. I ked mam nehnutelnost v centre mesta a stale sa snazim, aby bol chodnik udrziavany, fyzikalne javy mrznutia asi len tazko v niektorych pripadoch ovplyvnim. A tak sa stane, ze i ten moj chodnik zamrzne. Vzhladom k tomu, ze dlazba v meste je polozena tak ''kvalitne'' je cistenie skutocne jedna radost, majitelia nehnutelnosti v meste mi asi daju za pravdu. V pripade cistenia chodnikov v zime sa stava chodnik -nutenym- vlastnictvom budovy pri ktorej sa nachadza, pocas leta, ked treba postavit lesenie, aby bol dom udrziavany ako vizitka mesta vsak treba za chodnik platit. V zahranici sa o verejne priestranstvo (do ktoreho zvycajne patria i chodniky mesta...) stara VZDY mesto samo, na zaklade poverenia organizacie, ved je to nakoniec logicke - dane sa platia napr. i v Nemecku i na Slovensku a zima z dani vynata nie je. Ale nejako sme si zvykli, tam kde treba nieco urobit, posunme to inemu, tam kde to treba spoplatnit - to uz urobi mesto za nas vsetkych!
Návrat hore
obcan_mesta
Častý užívateľ

PríspevokZaslal: So Feb 17, 2007 4:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Lenže Kežmarok je periférne mesto na východe Slovenska a nie Nemecka..... Každý sa tu na každého vyhovára a všade je bordel.... Myslím to všeobecne, nie na niekoho konkrétneho.
Návrat hore
marko
Začiatočný užívateľ

Založený: 25.04.2005

PríspevokZaslal: So Feb 17, 2007 6:52 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale ako mesto, inkasuje peniaze od obcanov ako ktorekolvek mesto vo svete. Rozdiel je v pouzivani tych penazi a starani sa o veci mestske.
Návrat hore
Kežmarčan
Čestný užívateľ

Založený: 29.04.2005

PríspevokZaslal: Po Feb 19, 2007 5:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Verejna vyzva:
Kazdy, kto si este neotvoril v Kezmarku second hand, hlaste sa na msu, oddelenie kreativneho myslenia. Obdrzite dotaciu na podnikanie v tomto odvetvi. Vsetkym tym, co sa uz dali na tuto snubnu drahu budovania kariery blahozelam a skladam klobuk pred ponukou sluzieb, ktorou nas denne zaplavuju. dakujeme
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra OFICIÁLNE FÓRUM MESTA KEŽMAROK -> Téma č.2 : Nezaraditeľné Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Ďalší
Strana 18 z 19

Prejdi na: